Jaký nůž na roubování?



host - 3.51 (?)
20.2.2014 9:14

Je to sice paradox, ale chtěl bych nějak stornovat to co jsem psal o KDS. Není špatný, teď jsem v celém UH v té nejzapadlejší prodejně vyhmátl KDS, jinde jen Mikov, nic jiného neznají.

Ale je to na prd, marně jsem myslel, že dodrželi kvalitu kterou vyráběli deset let zpět, prdlajs. Jde vidět, že ceny zůstávají, kvalita se za ty roky posunuje - ale dolů.

Nechápu, který degén dokáže na roubovacím noži udělat fazetku i na spodní - ploché straně klínu. Ten nůž sice řezal, ale nedrží tak dobře přímost při řezu, musel jsem ho celé odpoledne přebrušovat, zalešťovat, teď už se dá používat vcelku obstojně. Prasečina nejvyššího kalibru. Nechce se jim složitě vybrušovat kvalitní klínovité ostří, tak se to přelízne i z druhé strany a hle, je to ostré!!!

Takže dnes ani Mikov, ani KDS.

R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 222.70 (?), 8.2.2014 22:47

Mozem vam odporucit noz Wenger Graft 75 vynikajuci, lahucky, kvalitne spracovany vydrzi vam urcite dlhe roky. Od vyroby je uz kvalitne nabruseny, mozete ho priamo pouzivat. Je to tiez svajciarska kvalita ako Wictorinox, tie mam dva kusy ale najradsej pouzivam Wenger Nie je sice najlacnejsi ale ta kvalita za to stoji.Mal som aj byvale tuzemske noze ci uz Mikov alebo ine bezmene ale svajciarskym sa jednoducho nemozu rovnat ci sa jedna o

drzanie ostria, otvarania a zatvarania vykyvania sa v mieste znitovania atd. Da sa jednoducho zohnat na internete na dobierku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 58.114 (?), 31.3.2014 14:14

Vážený pane, dal jsem na vaši radu a koupil jsem si roubovací nůž značky Wenger. Včera jsem zkoušel roubovat a jsem nadšený z jeho kvality. Je špičkově nabroušený již z výroby a umí tedy nádherně lehce a plynule řezat i tenké plátečky, prostě nádhera s ním pracovat. Pod mikroskopem jsem si prohlédl při 200 násobném zvětšení jeho ostří a pak jsem pro srovnání také nahlédl na moje starší nože (Fiskars, Mikov, KSD, Bahco). Samozřejmě rozdíl při takto velkém zvětšení byl obrovský. Dříve jsem tyto svoje nože nechával brousit u profesionálního nožíře, ale pod mikroskopem ani jeho broušení zdaleka nedosahuje kvality nože od Wengeru. A nakonec pro zajímavost jsem se podíval mikroskopem na svůj univerzální nožík pro všechno, který brousím na běžné stolní el. brusce. Zde jsem viděl „ hory – doly „ - tedy výrazně nerovné ostří plné rýh a nerovností. Na přiloženém obrázku je vidět detail nože Wenger ve zvětšení 200x, tedy ta jeho poslední nejostřejší část broušeného ostří. To zkosení má délku asi 0,8 mm a z druhé strany je břit samozřejmě zcela rovný. Takže tento výrobek hodnotím naprosto kladně.   


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 25.4.2014 7:01

Tento příspěvek je zřejmě opět jeden z reklamních. Nůž se od ostatních liší jen barvou střenky. Ostří je nabroušeno zkoseně a jen velmi krátce, což dost nevyhovuje (z obrázku je to patrné). Pokud je s ním autor tak nadšený, tak asi nikdy nepracoval s dobře nabroušeným nožem. Nevyhnete se novému přebroušení.. Kvalitu oceli posoudit neumím, ale s novým se pracuje hůř než s Mikovem.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Tini - (31) - 193.108 (?), 25.4.2014 7:24

Tak musím souhlasit s panem Vysloužilem, že jde o komerční sdělení dle textu. Dle mé zkušenosti, letos jsem použil i jiné nože než jen můj starý KDS, šlo u všech o to, ho řádně nabrousit. Pokud byl nůž ostrý, tak se s ním dalo dobře roubovat i když neměl skosení jen na jedné straně, šlo jen o zvyk a praxi. Nejlépe mi ale sedl do ruky též starý očkovací nezavírací, patrně KDS nůž s černou střenkou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 26.4.2014 10:34

Spíš ze zvědavosti jsem si včera na Floře koupil roubovací kleště. Zaujalo mě, že výrobce je tuzemský ze Zlína a ne z Asie. A tak, když ti jejich hokejisti vyhrálii (byť jsem fandil Kometě), řekl jsem si, že je vyzouším. Umí jen omega řez na roubech síly 5-12mm,  ale jinak je práce s nimi docela snadná.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 3.51 (?), 9.2.2014 10:30

Pane Vysloužile, sousede (bydlíme od sebe zřejmě pár km),

máte pravdu. Ale i nůž dělá hodně. Ty dnešní mikovy jsou odfláknuté a jsou to vyhozené dvě stovky. Spíš jsem chtěl i ve starém vlákně napsat praktický poznatek, jelikož lidi jdou, koupí všude dostupný a vlastně jediný nůž Mikov a pak se vztekají, že to nejde nabrousit, že je to pořád tupé, atd. Jiný tuzemák snad u nás nikdo nevyrábí a ze zahraničních si můžou vybrat daleko hojněji, avšak mám raději naše výrobky. Proto ať se před koupí fiskarsu první poohlédnou i po trochu méně známém "tuzemáku" (ne rumu :-))

Kdybych chtěl ideální roubovák, tak oslovím raději nějakého nožíře a nechám si jej vyrobit dle požadavku, zkušení roubovači by to ocenili.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 9.2.2014 11:16

 U Mikovu a KDS bývalo kdysi to, že z fabriky šly pouze polotovary určené k dokončení u odborného nožíře či brusiče až těsně před prodejem. Pokud jste tedy koupil nůž mimo speciálku, tak jste dostal tupé kopyto. No a čím je použitý materiál navržen tak, aby držel ostří, pak se v domácích podmínkách bez potřebných znalostí nedá nabrousit. To platí především pro MiKov z materiálu "nerezová ocel 420 - 55HRC".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 9.2.2014 12:54

Rád Vás uvidím, ač asi nepoznám.
Roku 1978 jsem si koupil první Mikov. Na krabičce stálo: "Trvanlivé ostří - českoslopvenský patent. ". Tedy příliš ostré to trvanlivé ostří nebylo, ani nebylo nabroušené na jednu stranu. Po pečlivéím nabroušení ale řezal dobře - v podstatě stejně řeže dodnes. Myslím, že mnohem důležitější než značka nože je správné nabroušení. A taky nepoužívat roubovák na jiné úkony.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 14.170 (?), 9.2.2014 14:19

Oni i KDS jsou odfláknuté. Zrovna mi jeden leží na stole. Nůž se vyklá. Péro je o cca 0,5mm širší než čepel. Mosazný čep (nýt) o kolo nějž se otáčí čepel je poměrně tenký a v materiálu rukojeti není pevně uchycen... Pracovat se s ním ale dá.  Mám i cca 100 let starý německý očkovák a kvalita je uplně jinde.

Opravdu luxusní nože dělá firma Tina. 

V

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.51 (?), 20.2.2014 9:14

Je to sice paradox, ale chtěl bych nějak stornovat to co jsem psal o KDS. Není špatný, teď jsem v celém UH v té nejzapadlejší prodejně vyhmátl KDS, jinde jen Mikov, nic jiného neznají.

Ale je to na prd, marně jsem myslel, že dodrželi kvalitu kterou vyráběli deset let zpět, prdlajs. Jde vidět, že ceny zůstávají, kvalita se za ty roky posunuje - ale dolů.

Nechápu, který degén dokáže na roubovacím noži udělat fazetku i na spodní - ploché straně klínu. Ten nůž sice řezal, ale nedrží tak dobře přímost při řezu, musel jsem ho celé odpoledne přebrušovat, zalešťovat, teď už se dá používat vcelku obstojně. Prasečina nejvyššího kalibru. Nechce se jim složitě vybrušovat kvalitní klínovité ostří, tak se to přelízne i z druhé strany a hle, je to ostré!!!

Takže dnes ani Mikov, ani KDS.

R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika