Příspěvky uživatele - 117.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
T4 K14 vs TZ4 K14, 7.1.2008
Za to se omlouvam, že nejedou.Ale doufem, že  co nejdřive pojedou.
T4 K14 vs TZ4 K14, 7.1.2008
Panove nechte toho hadani a štenkrovani. Ono to važně neni hezke. Bavte se o věcech  a problemech normalně a snašte se jeden druhemu pomoci či poradit. Ja obdivuji toho pana Zdenka. Je to fajn když vidite takoveho dědu jak si to pěkně uhani na... celý příspěvek >
T4 K14 vs TZ4 K14, 6.1.2008
Dej si do vyhledavače jaky stroj chceš koupit a ono ti nakde plno inzeratu. Ja jsem taky tak hledal neš jsem si ho koupil.
malotraktor Slavia tv8 24S, 1.1.2008
Mam malotraktor TZ -4K-14 r.v. 1990. Koupil jsem to s dvoj radličnym pluhem, kultyvatorem, jarovač a dvoukolovy vlek. Ale neměl jsem to nanic tak jsem to prodal a nechal si akorat vlek. Vše jsem musel koupit protože mě to nechtěl prodat samostatně.... celý příspěvek >
malotraktor Slavia tv8 24S, 30.12.2007
No tak to nějak vykut a pošli foto.
malotraktor Slavia tv8 24S, 30.12.2007
To jako, že nemaš fotak? To je škoda rad se podivam na jine stroje.
malotraktor?, 30.12.2007
Pokud se tady daji hodit fota, ale to ja nevim tak je tady dej. Neni to nějaky Holder, ale ten nema žadnou korbu.
malotraktor Slavia tv8 24S, 30.12.2007
Jo stim souhlasim, že si ho muže strčit do octa a nebo někam jinam. Je to zloděj tolik peněz  za 92 r.v. Ja jsem taky hotovej do malotraktorku. Když tak mě pošli na e-mail foto tveho traktorku e-mail mam uvedeny  vyš a ja ti... celý příspěvek >
malotraktor Slavia tv8 24S, 30.12.2007
Diky moc. Ale novy stroj zatim nechci a co mě zajima jak se pohybuji ceny staršich stroju te slavky nejlepe v lesni vybavě nebo aspon s navijakem  a to nemužu nikde najit. Děkuji ti za tech, data na slavii.
malotraktor Slavia tv8 24S, 29.12.2007
Kde jsi to našel ja to hledam a nedaři se. Mě hlavně zajima slavie tv8 24 s. Tu jedinou jsem videl v inzeratech r.v. 92 a cena 200 ticsic coš asi dost nevim jak se to pohybuje? Popřipadě nějake foto nebo jine věci ohledně toho to traktoru na... celý příspěvek >
Malotraktor slavie tv8 24 s, 28.12.2007
Jinak ti děkuji za radu. Co jsi měl třeba namysli našetřit na něco jineho?
Malotraktor slavie tv8 24 s, 28.12.2007
Je to mě někdo psal asi s fora, že? Asi maš pravdu,ale ja si neumim pomoct kloubaky se mě liby a ta Slavie je pěkna, ale draha neznaš ceny jen tak. Ale je to muj sen mit  něco origo jak je slavie s navijakem. Pravě jsem našel jednu na netu s... celý příspěvek >
Malotraktor slavie tv8 24 s, 28.12.2007
Mam zajem koupit tento traktorek, ale nic o něm nevim. Za jakou cenu se da sehnat? Viděl jsem na netu r.v. 92-93 za 200,000. To je podle mě hodně. Prosim o radu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika