malotraktor Slavie tv-824s



host - 117.116 (?)
1.1.2008 13:53

Mam malotraktor TZ -4K-14 r.v. 1990. Koupil jsem to s dvoj radličnym pluhem, kultyvatorem, jarovač a dvoukolovy vlek. Ale neměl jsem to nanic tak jsem to prodal a nechal si akorat vlek. Vše jsem musel koupit protože mě to nechtěl prodat samostatně. Udělal jsem si za to akorat radlici na snih a planuji navijak na dřevo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 7.146 (?), 31.12.2007 17:22

Franc: Tak mi napis co mas za malotraktor, a naradi k tomu ty!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 117.116 (?), 1.1.2008 13:53

Mam malotraktor TZ -4K-14 r.v. 1990. Koupil jsem to s dvoj radličnym pluhem, kultyvatorem, jarovač a dvoukolovy vlek. Ale neměl jsem to nanic tak jsem to prodal a nechal si akorat vlek. Vše jsem musel koupit protože mě to nechtěl prodat samostatně. Udělal jsem si za to akorat radlici na snih a planuji navijak na dřevo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.230 (?), 1.1.2008 14:41

nie to slaby a hlavne lahky traktor traktor na navijak? aby ste potom neboli sklamany, ked to bude priblizovat dreva, ktory by ste vytiahli aj vy :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 1.1.2008 15:53

Je to slabé a lehké, ale na to bude muset řijít sám. I na to, že vynaložené prostředky a námaha do lesní zástavby takového stoje nenusí odpovídat očekávání. Kdyby to k něčemu bylo dělalo by se to už dříve a hlavně i před rokem 89. To byla zlatá éra pro předhánění se v univerzálnosti a ještě podporovaná vládou.Ten dvaceti koňák to vylepší jen částeřně. Kdo tahal v lese ví jak i Fortera třebas jen se třema kubíkama jede po zadních.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.117 (?), 1.1.2008 18:54

no ved o to ide, ze ci peniaze a cas na taku upravu budu viest k spokojnosti... ten malotraktor nie je stavany na pracu v lese... viem o com pisem, mam taky doma, snad keby som tam dal zavazia, tak by potiahol viac, lebo je strasne lahky a ked je teren len trosku mokry, tak uz smyka, resp. staci konar pod kolesom a smyka... teda zavazia by nieco vyriesili... ale neviem ci ten navijak bude vhodna volba, aj ked je pravda, ze uz som videl aj tento malotraktor s navijakom...

co sa tyka Fortery, tak neviem preco ju na zadne davaju uz 3 kubiky dreva :) nechybaju tam poriadne zavazia na predok, resp. nie je navijak prilis tazky (myslim vzpera) mam skusenosti, ze Zetor 7745 da na zadne asi 7 kubikov, ale to musi ist do miernejsieho kopca... ale zase jazda 20m na zadnych je dos efektna hlavne pre tych co to vidia 1x :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 1.1.2008 21:46

Franc: Konecne se rozjela diskuse, hura. Take si myslim ze TZ4-K14 je v lese slabe, ale na samovyrobu jednou nebo dvakrat od hajneho bohate staci. Z T4-k14 jsem utah 0,5 kubiku smrku v lese po rovine normalne. Obcas jsem zmack uzaverku mezi koreny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.117 (?), 2.1.2008 0:27

zalezi od toho aky bol povrch, ci bolo sucho, ale trosku mokro, ako ste mali pripnute drevo atd. podla mna sa da potiahnut aj kubik v pohode, keby sa drevo trosku hydraulikou dvihlo.... a potrebne su zavazia, bez nic je traktor lahky, aj ked motor by potiahol, tak je lahky a zacne mu smykat a ani uzavierka ho nezachrani... tak ci tak, nedam na neho dopustit, ak nieco ine, tak uz potom velky Zetor...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 2.1.2008 11:16

Franc: Kmeny smrku jsem tahnul po zemi na retezu. Mas pravdu asi by utahl vice. Spise mi zajimalo jak se chova jedno valec TZ4-k14 z dvoj radlicnim pluhem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.122 (?), 2.1.2008 17:47

tak potom tych pol kubika je dost... a dvojradlicnym pluhom nemam skusenost, ale mal by to potiahnut, ked mate zavazia na kolesa...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 2.1.2008 18:00

Když to tady tak čtu tak si říkam jestli není lepší než dávat takový nehorázný prachy za traktůrek koupit raději zetora 25 ten se dá do 30000 sehnat ve slušném stavu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika