Příspěvky uživatele - 19.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování meruněk, 29.12.2015
Jsem na roubování amatér. Přitom jsem narouboval na švestkové podnože /nálety/ velkopavlovickou meruňku bez problému /cca 10 stromků - něco pro mne, něco sousedům/. Bez problému se ujaly i rouby za kůru na větve které měly tloušťku okolo 5 cm. Že by... celý příspěvek >
Keř na suché nepříliš úrodné místo - doporučení, 26.11.2015
Z dosud navrhovaných keřů je nejvíce navštěvovaný včelkami pámelník. A to jak bílý tak i fialový.
Kiwi u plotu, 25.11.2015 Obsahuje fotku
Když u plotu tak u plotu. Actinide arguta - Durbaton Oaks. Plody z listopadu.
Tomel pro republiku, 25.11.2015 Obsahuje fotku
Po pěti letech od výsadby jsem letos sklidil první úrodu - Tomel Nikita's Gift (Nikitskaja bordovaja). Chuť plodů je excelentní!
Co to je za keř?, 9.11.2015
Možná ořechoplodec clandonský.
Podivná mirabelka, 14.10.2015
Děkuji za postrčení! Zadal jsem si vaše názvy do vyhledávače a získal potřebné informace.
Podivná mirabelka, 14.10.2015 Obsahuje fotku
Adi před třemi roky jsem v zahradnictví koupil slivoň s názvem ŠPENDLÍK. Prodejci ji vychválili tak, že jsem neodolal. Zatím nekvetla a tudíž ani nerodila. Prosím podívejte se na přiložené foto, zda je jí možné blíže identifikovat. Popis: Růst je... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 25.8.2015
Dostal jsem darem květináč s malými žlutými papričkami které rostou špičkami nahoru. Jsou dlouhé asi dva cm a je jich tam cca 15 ks. Podle mne jsou to ozdobné papričky, ale prý jsou i jedlé a velmi pálí. Máte někdo s takovým druhem zkušenost? Zejména... celý příspěvek >
Odšťavňovač na rybíz - protlak, 25.6.2015
Použífáme už asi pátý rok nízkootáčkový odšťavňovač Hurom. Na džemy, mošty i víno je skvělý pomocník. Bohužel cena je dost vysoká.
Odštavňovač na rajčata, 8.4.2015
Nám se velmi osvědčil odšťavňovač Hurom. Patří do skupiny nizkoobrátkových odšťavňovačů. Zpracujeme na něm vše co nám zahrada poskytne a co chceme vypít /angrešt, meruňky, broskve, ostružiny, rybíz, kiwi, atd./ Pochopitelně i rajčata. Jediná jeho... celý příspěvek >
Rycí vidle na rámu, 30.3.2015
Tady jsou k zakoupení. Cena ale k 1.3.2013. Má to nevýhodu - prodej se nabízí v zahraničí. Odvážnému štěstí přeje! Přidám ještě video o nabízených produktech.
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
Speciálně by mne zajímalo, zda po přikoupení prodlužovací 1.5 m tyče k postřikovači SOLO 456 to má nějaký vliv na sílu postřikování.
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
Tak jsem si myslel, že přijdu do obchodu se zahradními potřebami a v každém najdu aspoň několik postřikovačů firmy SOLO. Navštívil jsem 3 obchody a v žádném ani jeden. Budu se muset tedy obrátit na webové stránky. Předtím bych se rád někoho zeptal na... celý příspěvek >
Okrasné keře pro včely, 9.1.2015
Komule Davidova /Budleia/ lidově zvaná též „letní šeřík“, "tibetský šeřík" nebo „motýlí keř“ je pro včely nezajímavá. Nektar má hluboku v květu, kam svým jazýčkem včela nedosáhne. Existuje ale Komule střídavolistá (Buddleia alternifolia) kterou... celý příspěvek >
Rakytník - množení, 13.12.2014
Rakytník většinou bohatě odnožuje. Ve vzdálenosti 1 - 1.5 m od původní rostliny nacházím pravidelně od kořene vyrážející odnože, které vyrývám a obdarovávám všechny naše známé. Ujmutí vyryté odnože je bezproblémové.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika