Příspěvky uživatele - 248.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus, 16.11.2013
My ho necháváme dál v chladu, kvetl bohatě, bohužel fotku jsem neudělala.  Lída
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.11.2013
Nakrmila jsem kocoury a ptáčkům jsem dala slunečnici. Jinak mi zbývá už jen vylít vodu ze sudů...           Lída
Pivoňka, 15.11.2013
Tak to jsem také v životě neviděla, a to chodím na zahradu už pár desetiletí...     Lída
Pivoňka, 15.11.2013
...tak teď čtu, že jsem se s ostatními neshodla. No také nemusím všechno vědět, že?  Lída
Pivoňka, 15.11.2013
Určitě zasadit, zatím nemrzne. Při takhle pozdní výsadbě bych přes ně dala větvičky chvojí.  Lída
Farby jesene v záhradke, 14.11.2013
Zdravím, Pal'o. Mají podobný tvar listů :-)) U mne z keřů první kvete Viburnum farreri, ale zatím má jem tři pruty. Ještě k tomu Vašemu klematisu - podle fotky bych řekla, že je to spíš nějaký C.alpina, velkokvětý Cl. The President má květy ploché... celý příspěvek >
Farby jesene v záhradke, 13.11.2013
Pal'o, děkuji. Ale jestli myslíte tu první fotku, tak to není vilín, ale Fothergilla gardenii, má květenství jako malá bílá štětka na lahve. Vilín se mi moc líbí, nejvíc takový oranžový - "Jelena", ale na mou zahrádku dorůstá moc velkých rozměrů,... celý příspěvek >
Farby jesene v záhradke, 13.11.2013 Obsahuje fotku
Také přidám pár fotek - byly to nádherné barvy, teď už je listí opadané...  Lída
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
Ano, petice uspěla, ale z toho, co jsem potom četla, je to zatím jen zastavené a odložené, stromy se budou znovu posuzovat - Povodí Labe se nechce dát.           Lída 
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
Ne, byla to ta samá. Přece nevyroste za pět let do druhého patra. Narodila jsem se v polovině minulého století a už jako dítě jsem si pod ní hrála, byl tam kolotoč. Stačilo mi jen přelézt plot a byla jsem tam  . Lída
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
Dotaz - co by mělo být s těmi platany? Ono se má něco dít? Takhle velké už jsou jen u Jitřenky a před ČSOB na Ulricháku, když u soudu je zlikvidovali. Nedávno jsem podepisovala petici proti kácení u Orlice, to nám tady chtějí opravdu zlikvidovat... celý příspěvek >
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
Ne ne, vrba na Střeláku byly již na fotce z počátku minulého století. A naši tam bydleli od roku 1934, co se stavěla Letecká a to tam již vzrostlá vrba byla. Tím neříkám, že již neměla na skácení nárok, ale asi by ji bylo stačilo jen zmladit, kmen... celý příspěvek >
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 12.11.2013
To znám... Když ještě byla na Střeláku smuteční vrba, tak jí měly TS o třetinu zmenšit korunu - zaměstnanci to chtěli vyřešit tak, že ponechají třímetrový kmen (na mou urgenci to z magistrátu zarazili, paní se zhrozila). Ale už stejně nestojí,... celý příspěvek >
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 12.11.2013
Kaštan jedlý není dvoudomý, má pouze na jednom stromě dvojí květy - samčí a samičí (jako třeba líska). Problém v plodnosti může být způsoben pouze tím, že květy samčí a samičí nemusí vykvést najednou, proto se pro lepší opylení doporučuje vysadit... celý příspěvek >
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 12.11.2013
Ty v prostředku nejsou kaštanovník, ten má listy tužší, lesklé a ostře pilovité. Seberte si kaštan a zasaďte ho, budete to mít jistější, pokud si ho chcete vypěstovat sám. Určitě tam někde bude nějaký zapadlý v listí.   Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika