Příspěvky uživatele - 248.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení druhu rostliny, 12.11.2013
Řekla bych, že je to Eucomis comosa.           Lída
Podivně pokroucené výhony černého rybízu, 12.11.2013
Souhlasím s Kukym, klidně je tam nechte, budou normálně plodit, žádná choroba se vám z toho šířit nebude.   Lída         
Rezistence - mýty a fakta, 11.11.2013
:-)))  pokud u Vás to "hk" znamená bydliště, tak jsem také z HK  :-)))    Lída
Rezistence - mýty a fakta, 11.11.2013
ps - Hornokrajský malináč jako 1/4 kmen nedělá nijak velkou korunu. Já ke svým novějším odrůdám dokoupila právě ten, pak Wagenerovo a Matčino. Kdybych měla místo, přidám ještě Gascoigneho, ale to udělá korunu velikou...   L.
Rezistence - mýty a fakta, 11.11.2013
Hornokrajský malináč jsem si pořizovala znovu před dvěma lety z Droždína, jen tetičku potěšte, ať není zklamaná... Já zatím vždy vyloudila pár plodů na kamarádce, která má ještě starý strom.          ... celý příspěvek >
Stříháte na zimu trvalky - astřičky, echinacie a jiné keříčky?, 11.11.2013
Na podzim nestříhám : trávy, levanduli, santolinu, plazivý pelyněk, listopadky (z kytek), keříky až zjara vč.tavolníků (kromě těch keřů, které se stříhají po odkvětu). Klematis mám jen sibirica, který se... celý příspěvek >
Kvetoucí vajgélie, 11.11.2013
U mne už všechny tři opadaly (variegata, Red Prince i Piccolo).              Lída
Určit odrůdu jabloně, 10.11.2013
To jsou ale dvě různé, ne? Ta druhá má bílé lenticely. Ale k určení by byla dobrá ještě fotka strany s okvětím, případně napsat, kdy zraje, chuť dužiny,  stará nebo novější odrůda a pod. Bez nějakého bližšího popisu vám to těžko někdo určí, i... celý příspěvek >
Poradíte s určením rostliny?, 10.11.2013
Přesně tuhle kytku má moje kamarádka už tři roky v truhlíku na západní straně, množí ji řízky, přes zimu ji má v chladnější místnosti, zjara vždy ostříhá. Je velmi nenáročná, snese i delší dobu bez zálivky a neustále celý rok kvete. Ale přesné jméno... celý příspěvek >
Poradíte s určením rostliny?, 9.11.2013
Asi nějaký Achimenes nebo jiná gesnerka.           Lída
Sadba česneku, 7.11.2013 Obsahuje fotku
Dřív jsem sázela kolíkem, od té doby, co sázím česnek "orientovaně", dělám také asi10cm brázdy - dospod brázdy pěkně stroužky napíchám a pak zahrnu. Jednak je všechen stejně orientovaný, je ve stejné hloubce - stejně leze a pak mám pocit, že je to i... celý příspěvek >
Termíny řezu a střihu, kdy je na co čas, 7.11.2013
Také se připojím - jádroviny mám zákrsky a čtvrtkmeny, řežu ve druhé polovině března, něco málo v létě.           Lída
Rajka, 6.11.2013
Rajka mi moc chutnala u kamarádky, chuť měla aromatickou trošku do jahodova, šťavnatá. Tak jsem si ji také pořídila, ale protože je stromek ještě mladý, moc plodů neměl. Velikost plodů střední, některé větší. Zatím jsem... celý příspěvek >
Gaskoňské šarlatové, 5.11.2013
Uherský Ostroh "prodejstromku" má GŠ také v nabídce na A2 (v krajových odrůdách, ne pod jabloněmi).           Lída
Povinnosti vlastníků pozemků, 5.11.2013
Stromu škoda nikdy není???   Tak s tím nesouhlasím. Jen je třeba ho sázet s ohledem na vhodné místo a s ohledem na velikost, kterou doroste. Asi jste zestárl ještě málo -  většinou čím víc člověk stárne, tím víc si váží všeho kolem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika