Příspěvky uživatele - 210.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení muchovníku, 11.7.2012
Mám dva muchovníky a letos opravdu skvělou úrodu. Chtěl bych ještě další. Můžete mi poradit, jak je nelépe rozmnožit? Hřížením? Nechá se muchovník řízkovat? Jak, kdy?
Kustovnice čínská, 11.7.2012
Naprostý souhlas. Mám kustovnici od Starkla také sedmý rok. Rychle se rozrůstá, květů stovky ale plod jsem ještě neviděl. Počkám ještě chvíli a na podzim poletí. Koupil někdo někde rostlinu, která plodí? Nebo musím opravdu pěstovat od semínka?
Sázení muchovníku, 9.7.2012
Mám dotaz. Nechá se muchovník rozmnožovat řízkováním?
Zhanam predne kolesa na kosacku Mcculloh M53-160CMDW, 21.6.2012
A to vám připadá normální?? Asi je máte zvednuté po celou dobu sečení.  Všechny ostatní sekačky jezdí s hnacími koly po zemi!  Asi máte vodorovnou zahradu. Já si nekupuji sekačku s pojezdem proto, abych zapínal náhon při zvednutých... celý příspěvek >
Prosím o pomoc zkušeného elektrikáře, 20.6.2012
No jestli jste dal na kabel zástrčku, tak to asi moc profesionální není. Zástrčka patří na šňůru. Jinak pro zásuvkové rozvody 230V se obvykle používá vodič 3 x 2,5. Ale stejně by to mělo běžet. Neměřil jste jen doutnavkou vadasky. Neodpojil se vám... celý příspěvek >
Zhanam predne kolesa na kosacku Mcculloh M53-160CMDW, 19.6.2012
Předpokládám, že se jedná o stejný šmejd, jako byla mcculoch Edition one. Máte přední náhon \ očesalo se vám vnitřní ozubení v kolech. Mcculloch je dělá z ošizeného materiálu. Kolečka by vám měla sehnat každá opravna Husqarna. Stávala tak 650 -700... celý příspěvek >
Roubování jabloní v létě, 6.6.2012
Za chvíli to bude aktuální. Chtěl bych zkusit roubování pod kůru.  Odkud vzít ten roub a jak má vypadat(délka, průměr)? Múže být roub z letošního vlka?
Roubování jabloní v létě, 5.6.2012
Za chvíli to bude aktuální. Chtěl bych zkusit roubování pod kůru.  Odkud vzít ten roub a jak má vypadat(délka, průměr)? Múže být roub z letošního vlka?
Krtek - a je to, 25.5.2012
Škoda že se tu neprodává ten německý samostříl na hryzce a krtky. Ten zabíjí výstřelem signální(slepé) patrony 9 x 17. Nevadí ani to, že před sebou hrne hlínu(což je Achillova pata mnoha pastí). Jenže je dost drahý. cca 30 Euro.
Elektroventil z pračky, 20.4.2012
Dá se ovládat i obyčejnými spínacími hodinami, které koupíte v každé elektře nebo řetězci za 150 - 400 Kč. Obvykle se nechá nastavit 10 sekvencí zapnout-vypnout.
Jak na krtka, 11.4.2012
V Německu se prodává samostříl na krtky a hryzce. Funguje na nastřelovací nábojky 9 x 17. Nabitý přístroj se zasune do díry a krtek(hryzec) ho odpálí, když hrne hlínu. Zabije ho tlak plynů vzniklý po iniciaci nábojky – roztrhne mu plíce. U nás jsem... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 23.2.2012
Pokud na Googlu zadáte Selbstschussgerät objevítu nabídku pasti na hraboše(na krtky se nesmí psát) v ceně 37 - 46 Euro. Past se vloží do díry, krtek ji aktivuje a odpálí náboj 9 x 17. Je to ten, který se používá do jatečních přístrojů. Tlak... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 16.2.2012
U nás nejsou straky a sojky hlavním problémem. Na jaře vyvedou kuny mladé a populaci především sýkorek a vrabců, které celou zimu přikrmuji, silně zdevastují. K mláďatům do budek se snaží proklovat i strakapoudi. Řeším to oplechováním, zavěšením nebo... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 14.2.2012
Také přikrmuji, hlavně slunečnicí a syrovým lojem. Kromě toho mám na zahradě pět vzrostlých hlohyní. Dokud je zima mírná, ptáčci o bobule moc nestojí. Jak napadne sníh a přituhne, očešou hlohyně během tří dnů. Zajímavé je, že preferují červené bobule... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika