Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 7.1.2016
Pane Vladimíre, dívala jsem se na dobrasemena.cz a našla jsem tam Purple bumble bee rajče... podle obrázků by mělo být stejné, jako jsem loni dostala od Vás, jen nevím to "Artisan"... Bude to stejné? Už jsem objednala, byli jsme nadšení, malí je... celý příspěvek >
Stojan na vrtačku Lidl, 13.12.2015
Prosím, máte někdo stojan na vrtačku z Lidlu? Je stabilní, stačí na hobby použití? Děkuji. 
Rajčata 2016, 11.11.2015
Nevěděla jsem, že má Moravoseed polní den, zní to velice lákavě... patří tato akce mezi často navštěvované nebo spíše komornější? Je tento den přístupný veřejnosti nebo na pozvánku? Co se týká cherry rajčat, mám podobnou zkušenost, pouze u Black... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 11.11.2015
To je zajímavé, mému muži i dětem jednoznačně chutná také nejvíc Goldkrone, ovšem jen na zobání na zahradě. Na chlebu, v balkánském salátě atp. naprostý propadák, nikdo ho nechce! Je báječné, že existuje tolik odrůd a skoro každá se na něco... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 11.11.2015
Máme zahradu pod lesem, tedy dosti kyselou půdu, dávám dolomitický vápenec, většinou mletý, letos granulovaný. Rozhazuji ho jen v předjaří na poslední sněhy a s plody na zahradě jsem spokojena.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 7.11.2015
Připojím letošní zkušenosti s kandováním: na 1.pokus jsem kandovala máslovou dýni s receptem na 3 dny, dýně velmi vhodná, ale zřejmě jsem ji málo povařila, takže nakonec jsem kousky musela usušit a obalit v cukru. Máme z ní tedy sušenou dýni, chutná... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 30.10.2015
Já jsem postupovala podle receptu z odkazu výše - 1.den nakrájet, procitronovat, 2. procukrovat s vodou, 3. den povařit, slít a sušit. Jako želé to teda není... Ale našla jsem podobný recept i v kuchařce Konzervování ovoce někdy z 80. let, tak snad... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 30.10.2015
Pustila jsem se do kandování, kostičky dýně jsou ve stadiu sušení, ale zdají se mi trošku tvrdkavé. Vařila jsem je cca 35min, už se mi zdály zesklovatělé, ale teď nevím... bývají vyloženě měkké? Děkuji
Dýňoviště 2015 + 2016, 10.10.2015
Mám dotaz k cuketám... jaké odrůdy pěstujete? My míváme tradičně Black beauty, Ambassador a Nefertiti. Už několikátý rok se pokouším pěstovat Goldline, má žalostně málo plodů, obdobně letos poprvé pěstovaná Tondo di Piacenza. 
Dýňoviště 2015 + 2016, 1.10.2015 Obsahuje fotku
Prosím, co jsou za dýně takovéty dlouhé, zelené? Myslela jsem, že by to měly být Serpentiny, ale jsou na rostlině už dlouho, dlouho... a pořád jsou zelené. Utrhla jsem je z obav před mrazíky, stopka zaschlá nebyla.
Dýňoviště 2015 + 2016, 29.9.2015
Váhám, jestli sklízet nebo ne. Dýně začaly rodit později, rostliny jsou stále pěkné a i když stopky jsou už zvrchu korkovaté a popraskané, ještě stále je stopka uvnitř živá. Na dnešek ale hlásí místy přízemní mrazíky. Nevím, jestli to... celý příspěvek >
Jak nejlepe nechat dozrat zastinene dyne, 20.9.2015
Já jsem nechávala minulý rok na balkoně i plody sklizené v říjnu asi 3 týdny. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale poslední dýně jsme brali v dubnu, problém nebyl. 
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 9.9.2015
To vypadá dobře! Mohla byste mi, prosím, dát recept?
Rajčata pro sezónu 2015, 7.9.2015
Ano, je slaďoučká,  letos jedno z nejlepších rajčat, více sladké je asi jen Goldkrone, to mi ale přijde úplně bez kyselin a to pak není ono. Letošní sezona je u nás zvláštní, plody začaly dost pozdě dozrávat, obecně jsou chuťově mdlejší, přitom... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 7.9.2015
Vaříme ho podle tohoto receptu. Při prvním vaření jsem vynechala kyselý okurek, moc se mi nepozdával, ale nakonec jsem ho tam stejně dosruhovala, bez něj to není ono. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika