Příspěvky uživatele - 174.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čierna rajčina, 5.2.2015
Nevíte někdo, prosím, kolik lykopenu obsahují černá a zelená (typu green zebra) rajčata ve srovnání s červenými?
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 5.2.2015
Dobrý den. Pěstuji venku na záhoně, bez stříkání, slunný záhon, cca 425m.n.m., les asi 25m od záhonu, půda chudá,  jen nám chybí ten domek, což je pro Vás s výhodou. Ale radu nemám, přijde mi to rok od roku. Loni jsme neměli prakticky žádná... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 28.1.2015
Děkuji všem za zúčastnění na diskuzi. Vzhledem k ostatním vedlejším podmínkám, které jsem neuvedla, budu moct využít všechny info. U zahrady máme poměrně velký sad (cca 9 tis. m2), takže pokosené trávy máme dostatek a krtinců je nespočet, a les cca... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 27.1.2015
Dolomitský vápenec máme, přemýšlela jsem, jestli ho trochu nezapravit do půdy. Můžu ho pohodit třeba ještě teď v zimě? Nebo kdy je ideální čas? 
Jak zlepšit těžkou půdu?, 27.1.2015
Poradíte? Koupili jsme na jaře zahradu, o její minulosti nevíme nic. Půda je divná: docela se rozsýpá, dobře se kope, jen sem tam kamínky, ale jakmile zaprší, vytvoří se na ní tlustý škraloup. Zřejmě by teda potřebovala více organických látek? Zelené... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 26.1.2015
Tomatoberry mají i tady, je to totéž rajče, že ano? Asi ho zkusím.
Papriky 2015, 23.1.2015
Hamík... buď jsem je sbírala nezralé nebo jim něco chybělo, ale byly nahořklé. Jediné chutné kusy byly listopadové, po delší odmlce ve sbírání, ani jsem nevěděla, že tam ještě jsou. 
Rajčata pro sezónu 2015, 17.1.2015
Po loňském roce, kdy po dlouhodobých deštích vzala plíseň vše šmahem ještě před dozrátím 1. rajčete, se nemůžu nějak nastartovat. A to jsem měla báječné odrůdy od Mr. Biggg! Achichouvej :-)  Asi vyseji jen zbytek semen z předchozích let. Pane... celý příspěvek >
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 16.1.2015 Obsahuje fotku
Včera jsem rozřízla první Blue Hubbard, měla přibližně 5kg. Při pěstování zůstaly všechny nasazené plody, slimáci je nechali na pokoji. Jen jeden plod byl od malička na povrchu trochu ožraný, ale během růstu si vytvořil takovou drsnou náhradní slupku... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 7.1.2015
Přidávám se k těm šťastlivcům, kterým dýně nehnijí. Sezona byla děsná, ale nechala jsem dýně na záhoně do konce října a teď je skladuji ve sklepě cca 13°C na pergamenovém papíře. Mám různé - delica, hokaido, blue kuri, muškátovou, blue hubbard. U nás... celý příspěvek >
Dýně, 23.9.2014
Však mě právě vadí ty dnešní mrazíky. Ale už je to jedno, na zahradu jsem se dnes stejně nedostala a pak už hlásí zase teplo. 
Dýně, 23.9.2014
Krása! Jak zpracováváte tu muškátovou dýni? Mám ji letos poprvé.
Dýně, 22.9.2014
Na zítřejší noc hlásí četné přízemní mrazíky. Co s dýněmi, sklidit? Ještě se mi nezdají úplně došlé, na další dny pak hlásí babí léto a teploty v noci kolem 10°C.
Sušení semen rajčat a paprik, 12.9.2014
To je úžasné, 100% klíčivost! Jak že jste to sušila v té sušičce?  Ať se daří, příští rok si zase pochutnáte.
Jak odehnat veverky, 12.9.2014
Co to je? A jak se tomu bránit? Lozí to i na vlašské ořechy?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika