Příspěvky uživatele - 185.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Royal Glory a spol, 9.8.2015
Royal Gem je pro me zklamanim. Mozna se situace zmeni se starim stromu.Pocasi bylo letos na broskvone idealni, takze nevim co cekat lepsiho.Broskev ma krasnou temne fialovou barvu, ktera u pomyslneho licka prechazi az do cerne. Duznina je pod slupkou... celý příspěvek >
Springtime, 6.8.2015 Obsahuje fotku
Nekolik fotek Springtime. Ty plody nejsou jen nadherne, ale jsou chutove fantasticke.
Royal Glory a spol, 6.8.2015
Petre fotky davam na FB..vyfotim a hned to tam je..tady to je trosku casove narocnejsi... tak jdu na to Springtime
Harcot, 6.8.2015
Zasadil jsem nekolik druhu merunek a nechal jsem je bez postriku tri roky.Jediny Hargrand prezil.V tomto roce jsem poprve osetroval Talentem pred kvetem a po odkvetu. Bohuzel ve spodnim patre se objevila sucha skvrnitost na plodech. Pravdepodobne... celý příspěvek >
Harcot, 3.8.2015 Obsahuje fotku
Tak pridavam slibene fotky Hargrandu.
Royal Glory a spol, 3.8.2015
Tak dva plody jsou snezene a zbytek na strome pod siti. Souhlasim se vsim co zde bylo napsano. Pridam akorat jeden poznatek a tim je nestejnomerne dozravani samotneho plodu.Jelikoz plod se vybarvi stejnomerne a nelze pohledem zjistit zralost plodu,... celý příspěvek >
Springtime, 28.7.2015
Ted jsem si Petre vsimnul, ze mas vsude popraskane pecky, to u me Springtime jsem nemel prasklou ani jednu pecku. Odlucitelnost byla horsi, ale duznina mekka, takze sla od pecky odkousnout lehce. Kazdopadne chut luxusni.
Springtime, 26.7.2015
Vratil jsem se z dovolene minuly tyden a byl jsem celkem prekvapen chuti Springtime. Na jihu jsem se nabastil obrovskych sladkych broskvi, ale Springtime, co do velikosti s nima soutezit nemohla, ale v chuti byla urcite lepsi.Celkem citlive reaguji... celý příspěvek >
Harcot, 26.7.2015
U me Harcot trpel monilii, tak sel vykopat. Nechal jsem si jednu merunku Hargrand, ktera vydrzela kveteni i bez postriku a to mela zatez, jak v desti tak i v mokrem snehu.Letos mela celkem velky propad a navic ve spodnim patre plody jsou chycene... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 26.7.2015
Taky cekam az dozrajou.Celkem jsem jich nechal na stromku 5 kousku, tak uvidime.Je to nadherna barva.Skoda, ze nemam nic mezi Springtime a Royal Glory.Springtime jsme se namlsali a ted pauza.
Cherry Plums, 1.7.2015
Nejedna se o tresni, ale o divokou severoamerickou svestku, ktera byla krizena s asijskyma svestkama.
Springtime, 1.7.2015
Zitra vyfotim mou Springtime. Male plody, nedelal jsem probirku, ale nadherne vybarvene.Takovou barvu proste nevymyslis.Na to autorske pravo ma jen priroda. Jeste jsou tvrde a nejaky ten tyden jeste budou chtit, koneckoncum na Beskydy i tak... celý příspěvek >
Opelia sa marhule aj v zlom počasí?, 9.5.2015 Obsahuje fotku
U nás v Beskydech se zdá, že opylení proběhlo podle očekávání. Meruňka Hargrand. Harcot vykopaná a spálená již v loňském roce. Náchylná na M.L. Hargrand loni zabodoval, tak dostal šanci i letos. Poslední dvě fotky jsou z  r. 2014
Kadeřavost už nyní, 6.5.2015
Maly vycuc z rozhovoru redaktora receptare. Dříve se často říkalo stříkat proti kadeřavosti broskvoní na začátku rašení. Tak nikoli. Novými poznatky už je zjištěno, že to je právě pozdě, že v tuto dobu, kdy už začíná strom rašit, může být dávno... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 29.4.2015
Vistarich ma bohuzel miskovite kvety.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika