Příspěvky uživatele - 178.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování dýně (hokaido), 22.8.2012
Děkuju za povzbuzení. Zalévám, hnojím, zalévám, jen doufám, že mi je hraboši neužerou, je jich letos jak nas.. :-((
Pěstování dýně (hokaido), 21.8.2012
Dobrý den, pokud jsem četla, plech má být ještě ohnutý v ostrém úhlu směrem k zemi, pak to prý fakt nepřelezou. Prosím o zkušenosti - hokkaida se po odstranění svilušek rozbujely a nasadily malé plody. Mají ještě šanci dozrát, nebo už je péče o... celý příspěvek >
Podtržená dýně, 14.8.2012
Děkuji za radu, již jsem se dle ní zařídila, tak snad se povede dýně přemluvit.
Podtržená dýně, 13.8.2012
Děkuji.
Podtržená dýně, 13.8.2012
Proč ne?
Deformovaná mrkev, 12.8.2012
Jestli jste neseli do hrůbků, zkuste to. Mám tu zahrádku prvním rokem, půda je tu těžká. Karotku z hrůbků mi tu ale naši obdivovali. Nevýhodou je pletí, když jsem hrůbek narušila, zas jsem ho nakopčila a mrkvička to v pohodě přežila. Sela jsem... celý příspěvek >
Beruška i na svilušku?, 11.8.2012
Na hokkaidu mi pomohl rock effect, ale já chemii nezkoušela.
Podtržená dýně, 11.8.2012
Dobrý den, prosím o radu. Sklidila jsem před 14 dny krásně oranžové plody hokkaida a delicianu - typ hokkaido, kvůli chemické ochraně rostlin a abych podpořila růst dalších plodů. Dnes jsem jednu dýněčku rozkrojila, ale pod krásně oranžovou... celý příspěvek >
Uhlodané výhony hokkaida, 9.8.2012
Děkuju, zkusím. Sice tu letos ty bestie rezavé vymrzly a v podstatě nejsou vidět, ale co já vím..
Uhlodané výhony hokkaida, 9.8.2012
Dobrý den, prosím o radu - v poslední době nacházím na hokkaidu uhlodané výhony v blízkosti kořene. Nic je nesežere, poznám to podle zvadlých listů. Výhony jsou užrané postupně šikmo, užrané místo několik cm dlouhé. Já se na to zahradničení snad... celý příspěvek >
Magnolie - co jí chybí?, 6.8.2012
Děkuji za rady, jsem hlavně ráda, že se nejedná o škůdce nebo nemoc.
Magnolie - co jí chybí?, 5.8.2012
Vysazená je letos na jaře těsně před rašením. Ja na jižní straně, ale myslíte, že by se popálení objevilo až nyní? Ale je fakt, že jsou postižené listy hlavně na vrcholku.
Magnolie - co jí chybí?, 5.8.2012 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Magnolie - co jí chybí?, 5.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, magnolie je zasypaná na povrchu vrstvou rašeliny a zamulčovaná kůrou, hnojila jsem před 14 dny hnojivem na azalky s okyselovadlem, vypadala moc hezky, ale teď jí začaly hnědnout listy na vrcholcích. Prosím o radu co s ní. Děkuji.
Cykas, 21.7.2012
Hlásím, že vyrazil!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika