Příspěvky uživatele - 164.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
broušení kosy, 6.5.2008
Pro 44.15 a ostatní: Než odpovíte přispivateli 64.118, zadejte si toto IP do vyhledávání a pochopíte.
Motorová pila Oleo-mac, 4.5.2008
Sice mi Béďa v žaludku nijak neleží, ale z oleomacu se mi ježí chlupy na zádech. Začalo to někdy před třinácti lety "zaručeně objektivními" články v tisku bez označení slovem inzerce, kde se píše, že to jsou nejprodávanější a... celý příspěvek >
Rada ohledně: sekačky, 4.5.2008
Vzhledem k tomu, že motor není pouze válec, tak i vše ostatní je 9 let opotřebovávané. Už kvůli tomu bych vzal celý nový motor, přinejmenším. Nevím, jak vypadá zbytek sekačky, ale pokud je opravdu OK, tak nový motor bude stačit.
Hryzec, 28.4.2008
stačí do google napsat - hryzec obrázek ;). http://www.biolib.cz/cz/taxonimage/id3813/?taxonid=20659 http://www.biolib.cz/cz/image/id32194/  Mám dotaz. Na jedné, poměrně dost suché části zahrady, kde dříve byly slepice, se usídlil nějaký... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna - jaký pojezd?, 28.4.2008
Moje zkušenost s husquarnou s předním pojezdem je taková, že do svahu hrabe. Na vlhké trávě (rosa) nebo s naloženým košem, nejede a podkluzuje i na rovině.
Briggs, 27.4.2008
2 Pilous: Nejde o to, zda jste vůle trefil nebo ne. Nelíbí se mi, promiňte mi te ten výraz, vohnoutský způsob, jakým jste to zdůvodnil.
Sekačka s/bez pojezdu, 27.4.2008
Já myslím, že to není tak jednoznačné. U příbuzných je zahrada v celkem strmém členitějším svahu s osázenými stromy a jinými překážkami (skládka prken, skleník, posezení, záhony...). Ta to zahrada byla léta sečena sekačkou toro 40 cm bez pojezdu. Pak... celý příspěvek >
Sekačky Honda vs. MTD vs. Yard-man, 26.4.2008
Minulý týden jsem řešil stejné dilema. Jakou sekačku jsem zvolil, psát nebudu, je mimo vámi vybrané kandidáty. Takže jen několik postřehů. 1. Prodloužená záruka bývá malinko fígl v tom, že se stejně spousta věcí schová do závad způsobených běžným... celý příspěvek >
Briggs, 26.4.2008
"Jako na autě" zní hezky, ale existují i jiná auta než škoda 120, a ty mívají i jiné vůle ventilů. Zpravidla se to odvíjí od toho, zda je litinový/hliníkový blok vs. litinová/hliníková hlava vs. ocelové/hliníkové tyčky vs. OHC/OHV nedejbože SV. Ale... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 25.4.2008
Je hezké vidět, jak je někdo totálně mimo a vyjadřuje se k něčemu, co sám ani nezná. A poropos: Proč používat nákladní auto, když stroj na obrázku má výkon stejný, dřina je a spotřeba menší a navíc ušetříte několikset tisíc.... celý příspěvek >
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 21.4.2008
citece:"jestli myslíte tu reklamu v levé části, tak tu chápu tak, aby byl test vyvážen tzn. že tam je reklama snad všech zúčastněných zástupců testovaných mašinek." Potíž je již s nazvem itest, který je, samozřejmě zcela nezjištně, snadno... celý příspěvek >
Nejlevnější řetězová pila, 20.4.2008
Pro 18.208: Máte pravdu, to jsem nevěděl, otázkou zůstává, zda je to servisní místo nebo "servisní místo." Vysvětlím. Servis např. husquarny přijme pilu, prohlédne, opraví, seřídí, případně objedná díly, které nemá a opraví posléze. Pak je... celý příspěvek >
olej SAE 30 nebo 15W-40, 19.4.2008
Něco ke čtení: http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php?t=88&postdays=0&postorder=asc&start=0 Nevím, zda se doberete nějaké kloudné odpovědi, popravdě, tento dotaz si koleduje o flame :-). Ale za sebe mohu říci, že oleje 10W-40 používám do... celý příspěvek >
Nejlevnější řetězová pila, 19.4.2008
Pro tazatele: Nepíšete o jaké stromy se jedná, předpokládám, že nějaké ovocné (sad?). Rozmyslete si několik věcí. 1. kdo vám bude pilu servisovat. Značku hecht vám v žádném specializovaném servisu nepřijmou, takže pokud vám nevadí pilu při poruše... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 3.4.2008
Zeptám se na pár základních věcí. Dáváte čerstvé palivo? Těsní jehlový ventil, když se při vysoké hladině zvedne plovák? Nemá škrticí klapka vůči osičce vůli? Zkoušel jste ubrat na regulačním šroubu? To je ten shora, s pružinou na dříku. Není ucpaný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika