Příspěvky uživatele - 164.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr panter, dobrá volba?, 23.3.2008
Nevím, jak moc bude následující rada splnitelná, ale seču podobný terén - členitý svah s pařezy, a co mi hodně pomohlo bylo, když jsem si zatlučením dřevěných kulatin do země označil veškeré pařezy a překážky, které by mohly poškodit nůž. Pak se seče... celý příspěvek >
Ostřička řetězů KS 200 Matrix, 15.1.2008
Matrix 220 W 7500 ot/min. kovový držák. Einhell 85 W, 4500 ot/min, plastový držák. Sice jsem ani s jedním výrobkem nepracoval, ale je zřejmé, že tyto výrobky mají zcela odlišné parametry, takže si moc nekonkurují. Jinak matrix je pouze jiná prodejní... celý příspěvek >
Motorová pila Berlan, 11.1.2008
A můžete prosím sdělit IČ, sídlo, případně provozovny této firmy v ČR? Děkuji.
Ochrana proti krádeži vánočních stromků?, 19.12.2007
Nejjednodušší ochrana je vzít motorovou pilu a oříznout všechny větve na jedné straně stromku (nebo jen poslední 3 patra, prostě zneatraktivnit). Tomu to neublíží, za rok nasadí nové větve a zmetek si domů nikdo nevezme. Takhle to jde dělat cca 20... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
2 Š.Š. Pokud je to reakce na mě, tak vězte, že s vámi souhlasím. Ale protože mě nebaví příbuznému neustále brousit, vyvažovat, kupovat a měnit nůž, tak ho raději 1x za rok "upravím," nabrousím a mám pokoj. Funguje to, nůž se neláme, není s tím... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 15.12.2007
K opotřebení nožů. Nevím, zda je to písčitým a nerovným terénem, ale někde lze nůž ztupit za 2 měsíce tak, že snese max. ještě 1 broušení (já s tím neseču, takže způsob sečení to neovlivním). Nože jsem vyráběl v době, kdy jsem k tomu měl k dispozici... celý příspěvek >
Nože do sekaček - materiál, 14.12.2007
Nevím :-), ale sám jsem dělal nože (do bubnové sekačky se sběrným košem). Nejlepší zkušenost jsem měl s noži z ocele třídy 13 a 14 s tím, že jsem ostří a jejich okolí zakalil a popustil. Zkoušel jsem i ocel třídy 11 (i tu lze v kalicí krvi částečně... celý příspěvek >
Elektrické sněžné hrablo, 12.11.2007
Citace z letáku: "Vysoký výkon 1400W a záběr 32cm zaručuje dostatečný výkon pro úklid až 18cm prachového sněhu." Myslím, že formulka "pro úklid AŽ 18 pachového sněhu," hovoří za vše. Nejsem člověk, který musí mít vše značkové a s nejvyšším... celý příspěvek >
Jak a kdy se množí okrasný keř hlohyně červená, 31.10.2007
Jak a kdy se množí okrasný keř hlohyně červená?
Výběr elektrické pily Narex, 27.10.2007
2 luiss: J.S. odpovídal mně a já se ptal na využití elektrické pily vs. benzínové. Z odpovědi je zřejmé, že el. pila svým použítím nahrazuje spíše cirkulárku než benzínovou pilu. O kvalitách benzínové pily tu nikdo nepolemizuje, tak co vás na tom tak... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily Narex, 26.10.2007
Díky za informace, srovnání s cirkulárkou mě nenapadlo. El. pila je jistě bezpečnější, tišší a hlavně skladnější. Nicméně, k tomu házení dřeva do kolébky: u nás jsme vždy dělali dřevo motorovkou. Aby to trochu odsýpalo, muselo se vždy dřevo srovnat... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily Narex, 26.10.2007
2 J.S.: Mohu se zeptat, k čemu je dobrá elektrická řetězová pila, notabene, když máte tolikero benzínových? Chápu, když je člově ktesař, ale jaké jsou výhody či jiné využití oproti benzínovým pilám? Nerejpu, ptám se, protože mne to zajímá. Kdysi jsem... celý příspěvek >
Vertikutátor - provzdušňovač, 14.10.2007
Travní fréza je velmi podobný stroj jako vertikutátor, ale je levnější a mnohem lehčí. Mívá, ale nemusí mít, sběrný koš na vyhrabanou trávu a na hřídeli jsou místo nožů pružinky, jejíchž rovné konce tvoří jakýsi rotační "kartáč." Existují i kombinace... celý příspěvek >
Vertikutátor - provzdušňovač, 14.10.2007
Proč jste dříve vertikutátorem trávu vyhrabala a nyní ne vám neumím říct, nicméně vetrikutátor je (měl by být) vždy nožový a slouží primárně k prořezání půdy a mechu, kdy se ke kořínkům dostanene více vzduchu, takže je trávní porost kvalitnější a... celý příspěvek >
Převodovka ke grilu..., 8.10.2007
60 kg prase utočí i motůrek na 24 V (i s převodem) ze stěračů (např z tatry), kde lze použít i jejich vícerychlostní spínač.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika