Příspěvky uživatele - 99.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akane, Otava, Lord Lambourne Red, 15.5.2012
Dobry den, zvazuji tyto odrudy na zahradu, tak by mne zajimalo, jestli s nimi ma nekdo zkusenost. Ve zdejsi diskusi jsem toho k nim moc nenasel. Hledam podzimni az rane zimni odrudu, chut je hlavni, ale hezky strom by se mi take... celý příspěvek >
Jabloň - má cenu zachraňovat?, 6.5.2012
Letos jsem udělal podobnou zkušenost. Teda zatím jsem stromek nevykopal, ale na jaře hezky narašil a pak to všechno uschlo.
Réva Horizon, 28.4.2012
Děkuju. Nezní to moc skvěle, ale uvidim. Prozatím můžu říct, že je velmi mrazuvzdorný, protože v zimě nenamrznula ani ta nejslabší větvička (něco jsem teda ostříhal) a evidentně velmi plodný, takže letos už nějaký hrozen nechám a otestuji.
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 28.4.2012
Tak to nakonec nedopadlo tak hrozně, myslel jsem, že -5 je pro plně rozkvetou meruňku konečná, ale Karola překvapila :)
Réva Horizon, 20.4.2012
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s touto odrůdou. Koupil jsem ji loni v Hornbachu jako bílý stolní rezistent, ale nedá se o ni téměř nic najít. Možná je to jen synonymum pro jinou odrůdu.
Třešeň a meruňka na stejném stromě, 20.4.2012
Připomnělo mi to tohoto křížence třešně a meruňky, kterého jsem kdysi objevil.. Nicméně, jestli nějak souvisí možnost mezidruhého křížení a srůstání to nevim...
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Závisí toto na odrůdě? Loni mi pomrzla réva i kiwi, ale meruňka (Karola) přečkala naprosto bez problémů..  Letos byl mráz asi delší (mrzlo už večer), ale zatím vypadají květy ok.
Pěstování Josty, 10.3.2012
Josta je výrazně mohutnější než černý rybíz na to je potřeba pamatovat. Každý rok dělám dva poměrně výrazné průklesty - po sklizni a v předjaří. Jinak nic. Sklizeň  je velmi velká (10kg z keře - doslova).
Starkl - zkušenosti, 24.1.2012
Treba ted ma Starkl jako novinku planiku..  Nazvana je Jahodovy strom a clovek by se az divil, ze to vsichni nepestuji, kdyz je to tak skvely strom plodici jahody. O tom, ze se to v podstate neda jist ani slovo..  To uz neni... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 15.1.2012
Je to marketingová záležitost, ze zahradnictvím to nemá nic společeného.   Informace jsou používány výběrově, je-li někde napsáno, že je rostlina odolná, tak snad občas i je, zato pokud tato informace chybí, pak je skoro jisté, že odolná... celý příspěvek >
Starkl - zkušenosti, 7.1.2012
Mají tam několik zajímavých věcí, ale celkově se to moc nevyplatí. Poslední zásilku mi odeslali v pátek, což dobrý zahradník nikdy neudělá (taky podle toho pak vypadala).   Následná reklamace vcelku bez problémů, ale kdo to chce... celý příspěvek >
Co začít pěstovat?, 24.12.2011
Pokud chcete plody, tak rozhodně roubované citrusy - v Baumaxu a spol. asi ani jiné nemají, v internetových zahradnictvích se dá koupit leccos. Bude to ale opravdu chtít chladné zimování. Co se konkrétních druhý týká, tak spousta citrusů je... celý příspěvek >
Co začít pěstovat?, 23.12.2011
Za sebe mohu říct, že se mi povedlo sklidit citrusy, granátová jablka a fíky (všechny tyto rostliny ale vyžadují chladné zimování a sklizně nebyly enormní, jen několik plodů za rok:)). Růstově se u mne daří olivovníku, psidiu a ananasu, ty ale... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 4.12.2011
No pokud Topaz vyhrává degustace, tak to nebude kvůli rezistenci nebo jiným výše uvedeným důvodům, že ano?
Kam se poděl Šampion?, 20.11.2011
Zdravím, jablka v zahraničí nenakupuji, ale co jsem prohlížel zahradnické prodejny a různé reklamy, tak mi přijde, že z českých odrůd vede jednoznačně Topaz (má i anglická videa na youtube), následuje Rubinola, Angold, Rajka.. někdy i ten Šampion.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika