Příspěvky uživatele - 99.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bohemia nepřekonaná, 12.11.2011
V září mi přijde docela brzo, ale někdy ano. Popravdě v tom mám taky zmatek, když někde čtu "zimní jablko" tak si představím něco jako Ontario, tj. jablko, které opravdu na podzim sníst nelze :) Doba se asi mění...
Bohemia nepřekonaná, 11.11.2011
Ano, je to jen barevná mutace.
Opadává olivovník, 7.11.2011
Mne taky v zimě občas trochu opadá, ale asi by spíš neměl. Pokud je v tmavší místnosti, měla by být chladná a nemá moc rád ústřední topení. Pozor také na vyschnutí nebo přelití.
Které letní jabloně?, 16.10.2011
Daria u mne zraje zhruba v půlce srpna, dobře roste navíc je velmi úrodná, plody jsou velké, hezky vybarvené. Chuťově se s podzimními odrůdami srovnávat nedá, nevím čím to je, ale občas utrhnu dva podobné plody v ten samý den a jeden má chuť... celý příspěvek >
Zkušenosti s Gold Bohemií, 30.9.2011
Tipuju na kombinaci vos a počasí. Zhruba poslední 3-4 roky mi vosy a sršně napadají dozrávající jablka takovým způsobem, že se kolikrát bojím, jestli vůbec něco zbyde. Zároveň se poměrně dost daří hnilobám, takže co nesežerou úplně, to začne... celý příspěvek >
Černé maliny, znáte je?, 18.9.2011
Já mám na mysli černými malinami ostružiník ´Black Jewel´
Kam se poděl Šampion?, 11.9.2011
A ještě dodatek: Zeptal bych se také na plodnost, sám končím po mnoha letech s Desertem, který mi byl mnoha lidmi doporučován jako Top odrůda, jenže k čemu je Top odrůda, když je sklizeň mezi nulou a pěti (výjimečně až k deseti) jablkům ročně. Letos... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 11.9.2011
Sám nepěstuju už ani Rubína, ale kříženců je více, tak bych si možná v nějakém větším zahradnictví nechal poradit. Stejně pak člověk musí koupit něco z toho co sežene:)
Kam se poděl Šampion?, 11.9.2011
Šampion se nikam nepoděl :) dá se stále koupit v mnoha zahradnictvích a hodně lidí ho stále pěstuje. Je ale pravda, že někteří noví kříženci typu Rubínu jsou odolnější k chorobám a chuťově velmi podobní (podle mého osobního názoru i lepší), takže... celý příspěvek >
Náhrada za Desert, 26.8.2011
zdravím, hledám náhradu za odrůdu Desert, kterou budu muset ze stavebních důvodů vykopat. Chuťově nadchla, celkově moc ne, po zhruba deseti letech bych kvalitní sklizené plody skoro spočítal na prstech, plodnost spíše nižší, hodně napadána... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 13.8.2011
Je to strašně individuální. Jak už jsem někde psal, tak mi letos odešla Leskora (mrtvice) a naopak nadchla Karola... což je skoro přesně naopak než je v prvním příspěvku :)
Réva náhle uschla (mrtvice?), 18.7.2011
Ještě mne napadlo přehnojení, jestli může být reakce na něj až takhle silná..
Réva náhle uschla (mrtvice?), 17.7.2011
Za 1 den takže rostlina uschnula a vše okolo je živé a zdravé a nikde neni žádná díra ani hromádka? Neřikám, že to neni možné, ale moc se mi to nezdá..
Réva náhle uschla (mrtvice?), 17.7.2011
Zdravím, ještě včera vypadala réva úplně normálně, dnes má všechny listy svěšené, hrozny scvrklé, je kompletně bez života.. Mechanické poškození typu prasklého kmenu jsem nenašel. Je to mrtvice? nebo nějaký škůdce? Ještě jsem se s tím... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 15.7.2011
U nás nad 400m taky už začíná Lepotica modrat, což mne docela překvapuje :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika