Příspěvky uživatele - 119.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 11.9.2007
Myslím, že strunou to neurveš ani náhodou. Bodláky jsou pro křoviňák velký oříšek. Jinak slabé dřeviny se nechají strunou tak do 4-5-ti mm.
Křovinořez Honda - 4takt, 10.9.2007
35 ccm stačí, ale je to taková podlaha. Větší objem = těžší křoviňák a to už taky není ideální. Já s tím sekám hustou a silnou trávu se stvoly do 1cm a na to 35 ccm stačí.
Křovinořez Honda - 4takt, 9.9.2007
Vzhledem k tomu, že je SOLO tak slaboučký, tak vibruje hlavně při zatížení v nízkých otáčkách a bez zatížení ve vysokých otáčkách. Při normálním sekání to je OK. Stihlka vibruje na nižší otáčky, ale není to zase tak strašný. Sekám bez rukavic a jemně... celý příspěvek >
Křovinořez Honda - 4takt, 7.9.2007
Já sekám se SOLO 130H, motor Honda GX 31 a je to strašně slaboučký. Občas sekám se Stihl FS 130 a to je jiný kafčo. Ten křoviňák seká sám. Určitě bych šel do Stihl i když je cena dost vysoká. Pokud to máš jen na občasné sekání, tak můžeš jít i do... celý příspěvek >
Nevlastnite někdo křovinořez Talon? Potřebuji pradit., 25.8.2007
jj, a taky antivibrační spoj mezi řidítky a tyčí... Po hodině sekání už mě brní prsty. A další špatně řešená věc je pojistka (aretace) plynu.
Nevlastnite někdo křovinořez Talon? Potřebuji pradit., 3.8.2007
Muhehe, já ho mám třetí sezonu a spokojenost. Mě vždycky dojímají rady typu "to bych si nikdy nekoupil" nebo něco podobného a přitom nikdy neměli žádný křoviňák v ruce. Pokud to máš na sečení menšího pozemku, tak to je ideální stroj. Na to... celý příspěvek >
Ohnuté listy u mečíků, 19.6.2007
Jestli jsou listy zelený tak se o nemoc nejedná, nejspíš to mají na svědomí tepla, takže častější a vydatná zálivka je letos namístě :-)
Výsadba ovocných stromků do jetele a trávy, 27.5.2007
Zahrádku jsem si pořídil před rokem a půl a kromě vzrostlých stromů tam mám i jednu jabloň, asi 1,3m vysokou, průměr kmene u země cca 8cm. Vloni měla asi 5 mini jablek, která byla "červivá" a asi v září opadala. Nyní jsem náhodou našel... celý příspěvek >
Jak mořit hlízy gladiolů?, 17.4.2007
já osobně mořím proti třásněnce na podzim je to účinnější,ale teď tim nic taky nezkazíte pokud sou hlízy viditelně napadeny.použite tu samou koncentraci jako na postřik.Hlízy na chvíly namočte,nechte  oschnout a můžete sázet.Nezapomeňte na... celý příspěvek >
mini gladioly, 21.3.2007
www.lukonbulbs.cz www.lukon-glads.cz v sekci miniaturní gladioly,skalkové gladioly nebo pixioly
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 18.11.2006
..mám taky 951, 6 let bez problémů ale v poslední době nemohu přemluvit olej.čerpadlo aby správně mazalo řetěz, zítra si to jdu rozebrat sám
Motorová pila Oleo-mac, 21.10.2006
Mám oleomac 951 rok výroby 95 koupil jsem jí jako jetou z bazaru....vše je o.k. až na mazání řetězu....někdy maže jako o závod a někdy jen chvilku a konec....vypláchl jsem nádržku na olej a vyfoukal jí,zkontroloval přívod k liště a nikde jsem nic... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 21.10.2006
mám křovinořez jíž 9 let a měnil jsem pouze svíčky.a vyžínací hlavu.. nemám sní žádné problemy ani na seřízení jsem ještě nebyl a spotřeba je velmi solidní nádrž stčí na 30 až45min.. jak hodinky..
mečíky, 17.10.2006
Třásněnka je hroznej nezmar,a pokud je příznivé léto,to znamená sucho a teplo tak se množí jak o závod a je schopná splodit několik generací za sezonu.Nejdůležitější je opravdu kvalitní namoření na podzim a pokud byla během sezony silná invaze... celý příspěvek >
Korejská jedle - nevím si rady - nerostou mi šišky, 3.7.2006
Našla jsem tyto stránku náhodou.Mám Korejskou jedli od 89 roku poprvé měla 3 šišky předloni ,loni 8 a letos asi 25.Mám ji na místě kde od rána svítí asi do 16hod sluníčko.Pravidelně ji v teplých dnech zalévám.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika