Příspěvky uživatele - 62.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aplikace Previcuru na rajčata a další plodiny, 10.4.2012
Prosím o radu, v situaci, kdy vzcházející rajčata začínají mít první pravý list a jsou před pikýrováním do větších sadbovačů. Začíná plesnivět půda na povrchu, také rašelinové sadbovače z boku. Rostliny jsou pěstovány spolu s další zeleninou a... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 9.4.2012
Gratulujem, vypadá to nádherně a jestli chutná, tak tím líp!
Rašelinové květináče, 7.4.2012
Nakoupili jsme spoustu plat rašelinových květináčů a provedli jsme do nich výsev. Rostlinky vzešly, jen jsem dnes zjistila, že jsou květináče zvenku pokryté plísní, a to jsem je nijak moc nezalévala.  Zalévání rosením jim zřejmě neprospělo.... celý příspěvek >
Stálezený živý plot, 5.4.2012
Vynikající je habr. Roste i u zasolené silnice dle osobní zkušenosti ze sousedství. Splňuje všechny vaše požadavky, pokud snesete, že místo stálezeleného bude v zimě hnědý (opadává až na jaře, takže clona plotu je celoroční). Stříhat budete muset... celý příspěvek >
Živý plot do jílovité půdy, 5.4.2012
Pámelník je tutovka, máme také jílovitou půdu a roste jako z vody. Až se ho nemůžeme zbavit tam, kde ho nechceme. V okolí byl hojně vysazován, patří do krajiny, kde máme chalupu situovanou.
Jaký vyžínač - Husqvarna nebo Oleo Mac?, 4.4.2012
Oleo Mac Sparta mám, typ 380 T- je to i při velkém použití v pohodě. Koupil jsem ho ale na polském webu, proběhlo vše v pořádku. Tehdy byl za poloviční cenu oproti českému obchodu (všichni víme jakém). Tam jsem to odmítl hned, jak jsem to viděl. Běží... celý příspěvek >
Pořadí jarních prací, 30.3.2012
ano, díky, to je rozumné. Mnoho krásných narcisků...
Co do svahovek?, 29.3.2012
Záleží na půdě a jaké je prostředí. Můj tip je kompozice z různých druhů šalvějí, které jsou neobvyklé, nenáročné, snesou sucho a do stínu je lze doplnit např. kontryhelem.
Přehled selektivních herbicidů a výpočty nákladů, 25.3.2012
Skvělé… Věnoval jsem několik hodin, abych dal relevantní informace dohromady. Pak je dám volně k použití a jediné, co z toho vznikne, je extrémní prezentace názoru jednotlivce. Tento příspěvek byl vytvořen proto, aby někomu pomohl, ne aby u něj někdo... celý příspěvek >
Sekačka na okrasnou i luční trávu celkem asi 3000 m2, 25.3.2012
Máme velkou zahradu, podobného složení. Hodně jsem to řešil. Máme MTD SPK 53 HW, super spokojenost za nízkou cenu.
Přehled selektivních herbicidů a výpočty nákladů, 25.3.2012
Udělal jsem si seznam základních selektivních herbicidů s příkladem cen a výpočtem nákladů. Možné použít jako podklad pro rozhodnutí, co je možné použít. Třeba vám to někomu pomůže. Vše si samozřejmě můžete upravit podle potřeby. Ke stažení je zde,... celý příspěvek >
Pořadí jarních prací, 25.3.2012
Zejména smetánky, sedmikrásky, černohlávky, rmen, jitrocele oba dva, šťovík, jetel a řebříček. Ostatní pak lokálně.
Pořadí jarních prací, 25.3.2012
Ahoj, při jarním ošetření trávníku (7000m) počítám s následujícími operacemi: vertikutace, pohnojení, odstranění dvouděložných plevelů selektivním herbicidem a první a další sečení. Máte doporučení, v jakém pořadí tyto činnosti provést? Vzhledem k... celý příspěvek >
Prořezání stromků, 24.3.2012
U peckovin se obecně řez provádí v létě, nejsem si jist, jak je to u výchovného řezu. Raději nastudujte. Jabloně a další se řežou zejména nyní. Podklady např. ZDE nebo ZDE.
Které rostliny mají rády jílovitou půdu?, 10.3.2012
Máme na zahradě velmi jílovitou půdu a výtečně se na ní daří těmto stromům vysazeným předchozími majiteli: jabloně, třešně, smrky, lísky, břízy, dokonce i borovice.  Založili jsme nový trávník hřištní směsí, není problém. Na části pozemku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika