Příspěvky uživatele - 220.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Meruňky Leala, 9.1.2012
Loni jsem vybírala také novou meruňku, stáhla jsem si z netu informace snad o 90ti odrůdách. O Leale mám psáno, že zraje 7 dní po VP, velikost plodů střední, od pecky jde, chuť velmi dobrá, šťavnatá, stabilní plodnost. Odolnost mrazu vysoká,... celý příspěvek >
Ibišek, 8.1.2012 Obsahuje fotku
Marie, asi bych ho nestříhala. Není zatím tak velký a ibišky se dají dobře stříhat do starého dřeva -- aspoň si ho potom můžete nařízkovat . Lída
Starkl - zkušenosti, 8.1.2012
Nevím, co konkrétně hledáte (kdyžtak napište), ale zadejte si to do vyhledávače (buď přímo jméno, nebo třeba "okrasné keře", "gladioly"ap), vyjede vám spousta odkazů na různé e-shopy rostlin nebo školky... Nebo i tady je vlákno o zásilkových... celý příspěvek >
Ibišek, 8.1.2012
Ten, co obrůstá (první dvě fotky), bude pěkný, jen ho bude chtít zjara buď přesadit nebo pravidelně hnojit. Ten na fotkách tři a čtyři má málo světla v poměru k teplotě, protože se vytahuje. Jinak jsem nikdy neslyšela, že by se čemukoliv při převozu... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 8.1.2012
Pryšec - euphorbia, na druh bych se musela někam mrknout.    Lída
Černá růže, 8.1.2012
Také Bertrand Amoussou nebo Tuscany Superb...(také helpmefind)
Starkl - zkušenosti, 7.1.2012
Také jsem tam kdysi objednávala (právě, že měl to, co jinde ne). Ale pak se kvalita jeho rostlin dost zhoršila a já získala přístup na internet. A tak jsem začala objednávat jinde, podstatně levněji - navíc jsem zjistila, že ty jeho "novinky"... celý příspěvek >
Co je to zač?, 7.1.2012
Byl to jen tip, počkejte na p.Jiřího nebo p.Josefa...   ;-)))    Lída
Svilušky x červci?, 6.1.2012
Na pokojovkách jsem se zbavila odolných škůdců, na které mi nic moc nezabíralo (navíc nechci doma moc stříkat kvůli zvířatům) až tyčinkami CAREO. Sice stály něco přes stovku a moc jsem jim nevěřila, ale zabraly perfektně (palmy, anthurium, ibišky).... celý příspěvek >
Co je to zač?, 6.1.2012
Podle té druhé fotky bych to tipla na Tradescantii (podenku), stačí, když tam ptáček upustí semínko... Je to trvalka, květy od bílé přes růžovou a fialovou až do modré mají tři lístky (na té první fotce už asi částečně opadly). Dost se sama... celý příspěvek >
Hnojení ovocných stromů, 5.1.2012
U nás to někteří dělají - veškerý odpad vyvážejí a na zahradu dávají jen průmyslová hnojiva... A je marné jim vysvětlovat, že nebudou mít v zemi žádný humus (máme písčitou zem).             Lída
Lze sázet růže?, 4.1.2012
Nesázela bych - mohou kdykoliv přijít sinější mrazy...       L.
Glejotok na maliníku?, 3.1.2012
Lenko, mohu se zeptat, co to máte za ostružiník, že má "nové větve 5cm v průměru"? Můj Thornfree má tak 2cm.           Lída
Jakou popínavku vybrat?, 1.1.2012
Ten brslen vám nevnucuji, ale viděla jsem jím porostlý roh jedné garáže až do výšky asi dvou metrů a vypadalo to moc hezky, byl to zelenožlutý kutivar. Navíc neopadává, jen se na zimu trochu natónuje do růžova. Funguje i jako keřík nebo plazivka,... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 1.1.2012 Obsahuje fotku
Třeba brslen - Euonymus fortunei - je stálezelený, nenáročný, pestrobarevný (podle kultivaru). Není to vysloveně popínavka, ale pokud ho zasadíte k tomu sloupku, poleze vám do výšky a sloupek pokryje.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika