Příspěvky uživatele - 220.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černí broučci v kočičí srsti, 6.12.2011
Poněkud výš je psáno, že na kočku byl použit přípravek na psy --- POZOR na to! Ne všechny psí přípravky lze použít i na kočky - některé jsou pro kočky jedovaté!!!           Lída
Seříznutý špičák, 6.12.2011
Udělejte to, jak radí Wimpi - něco podobného jsem měla u James Grieve a dnes už se to ani nepozná...           Lída
Muze liska poborit zed?, 4.12.2011
Líska nemá moc mohutné kořeny, pokud není příliš blízko základů, tak si myslím, že jim neublíží. Když jsme odstraňovali starou lísku, měla silnější kořeny tak cca 60cm od keře, pod vlastním keřem kořenový bal tak do hloubky 50cm. Měla výšku kolem 4m.... celý příspěvek >
Podzimní stříhání trvalek, 4.12.2011
Vždycky jsem všechny odkvetlé trvalky stříhala na podzim s tím, že přes listopadky jsem nechávala položené ustřižené stonky. Minulou zimu nám ale  (i sousedkám v osadě) dost listopadek nepřežilo, tak jsme letos na podzim nestříhaly a uvidíme.... celý příspěvek >
Veecot (*Vineland, Ontário), 1.12.2011
Můj bratr ji měl - mladý stromek - odešla na gnomoniózu, plody byly suché, bez šťávy, vůbec mi nechutnaly  :-(((           Lída
Muze liska poborit zed?, 1.12.2011
Asi bych místo zarovnání plotořezem vzala pilku a snížila ty nejvyšší větve na nižší rozvětvení - aspoň tak jsem to dělávala dřív já. ps - argument máte - když si ořežete konečky, nebudou za rok oříšky...  Lída
Rododendron cez zimu, 29.11.2011
Souhlasím s Marcelkou, rozhodně zakopat a pokud nebude mráz, zalévat - i při oblevě v zimě.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika