Příspěvky uživatele - 54.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kandování (nejen) tykve fíkolisté, 13.10.2014
Vytahuji tuto diskuzi o zužitkování různých dýní, tykví - aby nebylo nutno zakládat novou, další - reaguji tím na přání pana Vladimíra z diskuze o Dýňových slavnostech v Šebrově. Elena
Neznámá popínavá rostlina, 8.10.2014
Dobrý den, paní Lído, název jsem si nepamatovala ani nááááhodou. Ale věděla jsem, že zde někde je dávná a dlouhá diskuze o téhle záhadné rostlince, která mate tělem a to tak, že většinou ji přiřazují k peperomiím nebo hoyám a přitom je příbuzná s... celý příspěvek >
Neznámá popínavá rostlina, 7.10.2014
Nebudu dnes zkoušet hádej, hádej, hadači - neumím to tak dobře jako pan Josef - kdysi, před roky se velmi dloooooouho pátralo až dopátralo - pravděpodobně je to ta samá - neoalsomitra sarcophylla. Možná se původní diskuzi podaří nalézt po zadání do... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Pane doktore, myslím, že zítra budu muset "nažduchat" jablka a nafotit. Kdych to neměla odzkoušené, nebudu to navrhovat jako řešení - samo, že nelze naráz plný kýbl, tak čtvrtinu zvládnu opravdu na dost malé kousky. Pane P.Z. - vždyť i drtiče mívají... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Wimpi, jste prostě lepší . Já hledala pod názvem "žduchadlo" . A samo, že nenašla. Elena
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Nevím, jak se ten nástroj oficiálně jmenuje, my mu říkáme "Snůž", ale chlapi určitě budou vědět - na násadě je do S ohnutá pásovina/plech - používá se na žduchání vařených brambor pro drůbež, prasata. Jeden máme v přípravně krmiva, druhý jen na ovoce... celý příspěvek >
Goji - neplodí, 29.9.2014
Mně už ho líto ani není, každý rok padlí, kvete koncem léta, plody nikde, nevzhledná skoroliána - mám obavu, že je to nějaký "planý" klon či co. Poputuje za kiwi Jenny
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 7.9.2014
Karmínu a Florinu u nás ochutnávají sýkorky.
Myši žerou myši?, 7.9.2014
Máme dva kocoury, chytá také pouze jeden. Na dvoře a kam se dostane chytá myši psina ovčanda. Jedy se dát bojíme, abychom si neotrávili zvířaty, tudíž pastičky s ořechy - je to velmi nerovný boj.
Co je to za rostlinu?, 18.8.2014
Nicandra
Prosím o pomoc při určení druhu rostliny, 27.7.2014
Durman to není ani nááááhodou - tahle rostlina se jmenuje nikandra mochyňovitá, dokáže dorůst docela úctyhodných rozměrů, odkvetlá se používá do suchých vazeb, vysemeňuje, zapleveluje - to je docela pravda, ale není to zase taková hrůza. Mám ji ráda,... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Jste moc daleko od Brna
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 17.7.2014
Tak s největší pravděpodobností - podařilo se mi zahlédnout - jsou meruňkovou škodnou strakapoudi. Elena
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem se ještě před nedávnem chlubila, že ptáčci jarabáči u nás napáchali jen málo škod, ale... Meruňek zdále se být docela dost a ptačí sněm zřejmě rozhodl, že jsem chlubílek a že o sobě nenechají rozhlašovat, že jsou neschopní... Z jednoho... celý příspěvek >
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 1.7.2014
Chlapi, na drozdy mi nesahejte... viděla jsem několikrát, jak si poradí s ulitou bouďáka šneka, aby ho mohl sežrat a ti mě vadí podstatně víc něž sklizeného trochu ovoce. Kosů, drozdů, sýkorek, vrabců a jiných máme plnou zahradu - jahody byly načnuté... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika