Příspěvky uživatele - 54.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2013, 14.7.2013
Kouřila jsem už za tmy na balkoně a přiletěla dvě světýlka a to obvykle za tmy chodím ze zahrady a ještě venčím štěně a světlušku nevidět. Elena, Brno
Poradíte co mi to vyrostlo, 23.5.2013
Hajank, to poupě i listy mi připomínají modrý minidurman - zkuste si vlevo zadat do vyhledávání, mělo by tam být i foto (odkaz mi nejde vložit). Elena
Zakrytí hranice dřeva, 12.5.2013
A co takle? Obrázek je okopírován z netu...
Kaderavost?, 11.5.2013
Stříkala jsem všechny stejně - 1 x Kuprikol (nestíhám) - 4 na průvanu bez sebemenšího poškození, 1 chráněná ze dvou stran je jako po trvalé. Elena Brno
Rozkvétající broskvoně, 26.4.2013
Podobně jako u p. Waltra u nás letos kvete jeden neočkovaný semenáč, taky sem tam bílý kvítek mezi krásně růžovými. Samo, že nevím odrůdu, kvete první, zraje poslední, má největší květy ze všech našich broskvoní (6), nejmenší plody, chuťově velmi... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 2.4.2013
Modřinku máme asi 4 rok a opravdu není moc vzrůstná - aspoň ta naše.
Jakou mirabelku, 9.3.2013
Jejda, omlouvám se, nechtěla jsem se Vás dotknout. Bylo to míněno jako další "zkušenost" - že pozdní nástup do plodnosti není jednou z vlastností Nancyské. Elena
Jakou mirabelku, 9.3.2013
Pane PP, ze všech jmenovaných znám jen Nacyskou, tu máme, chutě tudíž srovnávat nemohu. Ale nástup do plodnosti za 10 let? U nás tedy určitě nebyl. Stromky jsou po tátovi, naroubované na švestnových semenáčích a věřím tomu, že pokud by bývala do tří... celý příspěvek >
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 7.3.2013
S posledním příspěvkem pana Vysloužila souhlasím zcela. Strom je pěkný a nesnižovala bych ho, popadané jsou opravdu využitelné. Nám snížením "zprasili" pár stromů odborníci-zahradníci, kteří se tím živí. Některé, zdá se, to tři roky po jejich... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2013
Je to brhlík obecný (nebo lesní?). Moc milý ptáček, taky k nám létá na krmítko.
Tajemná plodina, 30.1.2013
Dohledala jsem, je to odrůda lilku (?), na sáčku asi překlep - co jsem našla solanum "Mandarina" - zkuste "ve světě"
Tajemná plodina, 27.1.2013
nemohlo to být naranjilla?
Čo nové pestovať?, 21.1.2013 Obsahuje fotku
Muškátové (máslové) dýně, indickou okurku, "pruhované" salátové řepy...
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 21.1.2013
Někomu chutná, někomu ne. Chce to opravdu vyzkoušet. Dávám ji do leča, do zeleninových směsí pod maso, do čalamády, do syrových zeleninových salátů... Dobrá je zavařená s feferonkami v nálevu na okurky - na srazu po x letech z gymplu měla docela... celý příspěvek >
Žluté jablko II, 16.1.2013 Obsahuje fotku
Foto Šampaňské renety. E
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika