Příspěvky uživatele - 190.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zděný venkovní stůl/skříňka, 26.6.2011
Děkuji za vyčerpávající odpověď a dobrý nápad snad nejen pro mne.   j.c.
Zděný venkovní stůl/skříňka, 24.6.2011
2 Alí: Je možné Odhadnout zatižitelnost vrchní desky v případě provededení z navrženého materiálu?   j.c.
Jak vyrobit domácí víno v malém, 13.6.2011
Hrozny přeberu, nedozrálé popř hnilobou napadené plody odstraním. Hrozny napadené botritidou /ušlechtilou plísní/ nechávám. Co zůstalo pomelu na mlýnku na víno, oberu ze stopek (třapin) a co nejrychleji lisuji. Vylisovanou šťávu ponechávám 12 až 24... celý příspěvek >
Ostnatý drát, 10.6.2011
Na to abych soukromý pozemek v terénu obešel mi stačí netažený provázek. Z hlediska zabezpečení bude ovšem nejlepší ženijní žiletkový stáčený drát vedený nejméně trojmo.
Stihl FS 130, Castor CB 43DS, ABG 550, 10.6.2011
Pocitově je to tak, že víc jak 4 nádržky už v rukách cítit jsou, ale kafe si vypijete. Protože zamýšlíte stroj pořídit na údržbu zahrady a ne na profi každodenní práci, vazoneuróza z hobby a farm použití nehrozí, ani když to o víkendu přeženete. Pro... celý příspěvek >
Stihl FS 130, Castor CB 43DS, ABG 550, 9.6.2011
Poradil bych nešetřit a vzit tu Stihlku. FS 130 je spolehlivý stroj který mi běhá 4 roky bez jediného servisního zásahu. Běžná údržba kolem plotu zahrady, občasné zkulturnění porostů a bordelu kolem rybníka a v poslední době i příležitostnou práci v... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 5.6.2011
Desku čistím nejlíp hned za tepla, hrubé oškrábnutí ostrou krátkou špachtlí, na finální očistu beru škrabky na čištění oken s výměnnými čepelkami jejichž nevýhodou je že z plastové rukojeti se přenosem tepla snadno vytaví. Na toto se velmi hodí... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 22.5.2011
Spodek čistím starou špachtlí s kulatýma rožkama nebo kuchyňskou plastovou stěrkou na těsto. Oboje dobrý.
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 19.5.2011
100% není nic, snad ten pocit že jste pro to jednorázově udělal maximum. Podzemní bludiště v krátkém čase obsadí další banda z okolí, člověk by musel být majitel deratizační firmy. Částečný úspech máme proti hryzcům pomocí Liqud gelu, chce to ale... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 17.5.2011
Jste jeden z mála co napíše jak výběr dopadl. Přeji ať stroj slouží a vydrží.
Servis Mountfield, 16.5.2011
Pokud se ježíte nad mým příspěvkem z února tak zbytečně. Z mé strany to byla reakce na 128.140 a jeho narážkou na to, že máte počítadlo Mh po minutách. 0,1mh má dělení i moje Kubota. Z mojí strany problem není, spokojen?
Moniliový úžeh, 12.5.2011
Děkuji oběma za názory. Doma mi byl odsouhlasen rosič stihl 430 který je v souč. době v akci. Jeho využití proti tomu nač je stavěn bude sporadické, nicméně zdravotní stav meruněk a dobrá pálenka nám za to snad stojí, tak to risknem.
Znečišťování potoka, 11.5.2011
Vtřicnost a zájem pro řešení tohoto neřádu byste mel najít u starosty obce nebo u správce povodí příslušné oblasti (povodí Dyje, Moravy, Vltavy nebo Labe) Pokud je potok součástí nějakého ryb. revíru, bývá každý rybář vybaven ve svých dokladech tel.... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 8.5.2011
Opakovaný výskyt monilie na meruňkách mě nutí přemýšlet o pořízení rosiče - postřikovače pro účinnou aplikaci postřiku v dalších letech. Chci se zeptat zkušenějších zda dopravu postřiku do korun vzrostlých meruňek zvládne účinně něketrý z ručních... celý příspěvek >
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
ideální spotřeba mašiny je, že jí řeknu o benzínu a dělám na to týden. 4 mix mi tohle splňuje. Nižší váha stroje, výkon hned od startu, jednodušší motor a hlavně možnost manipilace se strojem ve všech polohách bez rizika zalití filtru nebo prostoru... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika