Příspěvky uživatele - 190.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka s pojezdem na 800 m2, 19.4.2011
Na udržovaný trávník nejsou menší kola nevýhoda, vzhledem k velikosti pozemku bych považoval jednu pojezdovou rychlost za dostatečnou. V mém případě bych bral díky dobrým zkušenostem opět stroj s motorem Honda nebo na hliníkovém šasi John Deer.
Výběr křovinořezu, 19.4.2011
Stihl fs 130 mi bude letos běhat 4 sezonu. Zpočátku jsem s ní sekl i zahrady, po zakoupení sekačky s ním dělám dožínání kolem plotu a stromů, kopřivy a bordel kolem rybníka a jednou ročně pro kamaráda úpravu většího terénu pro ryb, závody. Stroj... celý příspěvek >
Olej na ochranu zahradního nábytku, 15.4.2011
Fermež je v podstatě zasychavý lněný olej.
Který přípravek do kompostu?, 12.4.2011
Na Vaše doporučení jsem pane PP začal letos v březnu nově zakládaný kompost prokládat zrajícím slepičincem. Asi to v něm pracuje rychle, protože do kompostu vyhozený a rozbitý loňský patizon vyklíčil a "sazenice" mají už druhé listy. Na to... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 6.4.2011
Přidám svůj tip Stihl FS 410     j.c.
Sekerka Fiskars X11, 27.3.2011
Záleží na velikosti špalků i na tom, zda potřebujete štípat dřevo obouruč nebo štípete jen jednou rukou.   X11 je jako jednoruční ok. Na 30 cm sukovatý špalky je ale malá.
Řetízková mulčovací hlava na křovinořez Brogio, 27.3.2011
Osobní zkušenost s hlavou nemám nicméně na téma Brogio zde diskuze již proběhla a sám jsem spiš zajedno s těmi kteří výrobek nepřijali z důvodu zatížení hřídele a úhlového převodu. Trojzubý popř pilový kotouč s SK plátky odvedou taky dobrou práci, na... celý příspěvek >
První hnojení umělými hnojivy po 20 letech a přidání písku, 23.3.2011
Kořenový systém stromu bývá v obvodu celé koruny. U stromku na zákrskové podnoži s rytím opatrně neboť kořeny nebývají hluboko, obecně je pro zákrsky vhodnější udržet plochu kolem kmene v nezatravněném, nezapleveleném stavu např. mulčem, s tím že 2x... celý příspěvek >
Bříza, 22.3.2011 Obsahuje fotku
Kmen zpracovat ke krbu, slabší větve třeba takhle
Jaký štěpkovač?, 22.3.2011
Co jsem prodejci kladl ty samé otázky ohledně válce, ošetření na delší odložení stroje proschnutím a prostříknutí WD. Broušení budu časem řešit u brusiče. Náhradní nože jsou na Flymo objednatelné u prodejců Husqvarny.cena cca 1400, na Bosch s... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač?, 21.3.2011
Hranice zpracovatelnosti je pro malé zahradní štěpkovače 4,5cm. Z důvodu tichého chodu a efektu samovtahování větví jsem volil válcový, nůž točí cca 40 ot/min. Necelý měsíc testuji výrobek Flymo. Festovní, tichý, skladný a dobře vyřešený štěpkovač... celý příspěvek >
Růstový stimulátor, 18.3.2011
Podařilo se mi naloupit takřka předpisové větvičky okrasných keřů /zlatice, meruzalka krvavá a pustoryl/ v doporučené síle mezi tužkou a malíčkem a chtěl bych se pokusit je namnožit na další keře na zahradu a okolí. V radách o řízkování se často... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 10.3.2011
Koupit nevím ale přírodní plantáže m. česneku na j.m. v lesích kolem Svratky u obcí Vranovice, Uherčice, Pouzdřany a pokud jste ochoten sednout kvůli tomuto na kolo, tak hektary medvědího česneku v období konec dubna-květen najdete na Pohansku /obora... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika