Příspěvky uživatele - 255.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 15.7.2008
Já jsem v jiné diskuzi zmínil, že demoluji dřevostavbu.  Mám el. pilu Dolmar, koupil jsem dva řetězy a také brusku Einhell SKS 85. Před 50ti lety byli pravděpodobně hřebíky zdarma, protože jsou v prknech natlučeny i tam, kde nemají žádný význam.... celý příspěvek >
John Deere, 6.7.2008
Já jsem asi slepý, ale kde máte ty poloviční ceny? Například X534 je bez dopravy a DPH jen o něco levnější než u nás. Na celnici vám 100% napaří 19% DPH, což ten komlikovaný nákup ještě více znevýhodní. Koupit tak drahý stroj bez záruky je podle mě... celý příspěvek >
Demoliční řetěz na pilu Dolmar ES 2135A, 1.7.2008
Provádím demolici dřevostavby a dřevěné stodoly. Koupil jsem si el. pilu Dolmar ES 2135A, ale mám jeden problém. V dřevu je velké množství hřebíků a řetěz dostává zabrat. Stáhnul jsem si katalog Oregonu ze stránek Agrolesu, jenže jako amatér tápu v... celý příspěvek >
Napínání řetězu u pily Dolmar ES 2140A a Narex, 21.6.2008
U toho Partnera je to také jeden šroub a ať ho utáhnu jak chci, tak si stejně řetěz dělá co chce. Napínání je řešeno "otáčením" trojhraného kolečka na vnitřní straně pily a posunem zubu v liště. Bez šroubováku v roli páčidla se tím kolečkem... celý příspěvek >
Napínání řetězu u pily Dolmar ES 2140A a Narex, 21.6.2008
Koukal jsem na ta videa a proti Partnerovi je to napínání nádhera. Jenom bych se vás zeptal, jak dlouhou lištu máte nasazenou? Připadá mi dlouhá. Volil by jste lištu 35cm nebo 40cm? Předpokládám, že u délky lišty je rozdíl pouze v možnosti řezat... celý příspěvek >
Napínání řetězu u pily Dolmar ES 2140A a Narex, 21.6.2008
Má někdo doma elektrickou pilu Dolmar ES 2140A nebo pilu Narex EPR 40 EB? Zajímá mne jak je u těchto pil řešeno napínání řetězu. Mám doma půjčenou pilu Partner a u ní vždy 15minut řežu a pak si 15 minut hraju s nastavením řetězu. Neustále se... celý příspěvek >
Vadná svíčka NGK-CMR 7H, 19.6.2008
Dobrý den, mám problém s motorovou pilou - no name z Bauhausu. Pravděpodobně po přehřátí už nejde nastartovat a když chytne, běží jen na volnoběh a strašně kouří. Vypadá to na vadnou svíčku NGK CMR 7H se závitem M10x1. S jinou svíčkou je jiskra... celý příspěvek >
cykas - semena, 2.4.2008
Získala jsem semena cykase a nevím si rady s jeho vyklíčením. Minulý rok jsem to zkoušela ve skleníku dát do země, ale nic nevyrostlo. Byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, jak s těmito semeny zacházet!
Nova pila - nelze nastartovat, 12.3.2008
Modalář a neumí nastartovat pilu - styď se: To chce obra a pořádnej benzíňák a pak nějaká pila - to je sranda..  Tady odkaz, na co používám pily já -  www.fokkermodely.wz.cz  sekce články.
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 11.3.2008
Vzduch z kompresoru nemůže přece obsahovat olej ať je nebo není olejový?! Jak by se sním asi pak stříkaly barvy! Ale nejsem v kompresorech odborník, jenom mi to připadá nahlavu postavené.
Zdvihový objem pily Poulan, 29.2.2008
Získal jsem zajímavou zkušenost - koupil jsem v bauhausu levnou pilu Poulan 2250 na rozebrání kvůli motoru. Přitom jsem změřil zdvihový objem a zjistil, že i když je na pile i krabici napsáno 34ccm, ve skutečnosti je to 40ccm - zdvih 32mm, vrtání... celý příspěvek >
rouby mandarink a citroniku, 16.10.2007
Kdo da radu kde koupit rouby citrusu? Chtela by jsem skusit sama naroubovat a nemohu sehnat, dik.
Motor 50ccm a karburátor Zama - závada, 6.9.2007
Tak jsem zbastlil přechod na toho Tillotsona a s ním běží dobře. Takže závada je určitě v karburátoru. Mě taky zatím nikdy žádná membrána neodešla, ale tahle je skutečně zkroucená a nabobtnalá hodně. Proto se ptám i s typem karburátoru, jestli třeba... celý příspěvek >
Motor 50ccm a karburátor Zama - závada, 6.9.2007
Dobrý den, mám motor asi 50ccm (přesně jsem to zatím neměřil) neznámého původu. Motor byl suchý, dlouho neběhaný. Po prvním nastartování se rozběhl slušně, po nějaké době nechtěl do otáček a teď už běhá jen s hodně vyšroubovanými šrouby L a H na půl... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 23.8.2007
Člověk aby se udrbal! ááá http://www.greenhome.cz/katalog/462033 :-)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika