Příspěvky uživatele - 252.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špičák ořešáku přestal růst, 29.9.2017
Dobrý den, děkuji za odpověď. Jenom mi není jasné, 1. do jaké výšky mám nechat růst středový terminál, než ho zastřihnu nebo jestli se nebudu zastřihovat vůbec, 2. boční výhon ustřihnout těsně u kmínku? 3. když budu odstraňovat po celé délce... celý příspěvek >
Albizie Chocolate - uvadá?, 27.9.2017
Asi je přelitá. Albízie má ráda občasné přeschnutí půdy. Tak jak ve středozemí.
Špičák ořešáku přestal růst, 27.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim 2015 jsem si nechala zaslat ořešák Mars na podnoži černý ořešák. Přišel mi jen proutek. Na Vaši radu prodejce jsem ho nechala na jaře 2016 narašit a nechala jsem vrcholový pupen a tři výhony. Během roku vrcholový pupen, aniž by... celý příspěvek >
Identifikacia dreviny - orech?, 25.9.2017
Má krásné tvrdé dřevo. A plodem se dá střílet z velkého praku. Jádro dokáží vyhlodat jen hlodavci. J.A.R.
Které hrušky jsou chutnější - Amfora nebo Delta?, 25.9.2017
Nevím jestli je ta rez tak chytrá, ale více leze na hrušky podzimní a zimní. Asi proto, že drží list do období vlhkého podzimu. Tedy do doby vhodné k přestěhování na jalovce. J.A.R.
Co je to za odrudu jablek, 22.9.2017
Ano, existuje. Pochází ze Střížovic a je to kříženec Ametyst x Jilia. Zkoušena pod číslem ÚEB 3858/2. Sklízí se v srpnu a vydrží až do konce září v běžném sklepě. Pěstuje se dokonce na Slovensku.
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017
Diana
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 2.9.2017
A jak jde od pecky?
Volba podpnika do kamenistej pody, 2.9.2017
1.Antonovka 2. Jabloňový semenáč.  3.Jadernička   4. A 2
Šarka na meruňce, 22.7.2017
Touto problematikou se celoživotně zabývá Doc. Polák. Koho to zajímá může si přečíst více zde.    J.A.R.
TopTaste shodila všechny listy, 27.6.2017
Který Wuxal jste použil a v jaké koncentraci?
Výsadba již mírně olistěného stromku, 28.4.2017
Silně ostřihat! Na celém stromku ponechat 5 až 7 oček. Větve kde očka nejsou odstranit celé.
Ovocné stromy do vysokých poloh - 700m nad mořem, 20.4.2017
 Jabloň - Croncelské, Antonovka/ na bujných podnožích Hruška - Margarita, Izolda/na bujných podnožích Višeň - ujfehertoi furtos, Nord Star, Keleris/ colt Třešeň - Burlat, Vanda, Vega /colt Švestka - Amers, Katinka /... celý příspěvek >
Ochrana proti mrazu - striekanie vodou, konkretne skusenosti, 20.4.2017
Jabloň - Croncelské, Antonovka/ na bujných podnožích Hruška - Margarita, Izolda/na bujných podnožích Višeň - ujfehertoi furtos, Nord Star, Keleris/ colt Třešeň - Burlat, Vanda,Vega /colt Švestka - Amers, Katinka /... celý příspěvek >
Tresen Debora, 27.3.2017
No, snad v tom populárním zahradnictví měli i nějalý POPULÁRNÍ POPIS.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika