Příspěvky uživatele - 252.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Saxonia Gerburg, 18.11.2015
Pěkná hruška, kde se dá koupit a za kolik?
Kam se poděl Šampion?, 14.11.2015
Omlouvám se, jak jsou jednotlivé odrůdy seřazeny, bez teček a čárek. Psal jsem každou odrůdu na samostatný řádek. Nevěděl jsem, že se to seřadí takhle. Příště si již dám pozor. Doufám, že se v tom vyznáte.
Kam se poděl Šampion?, 14.11.2015
Nevím jak se zajímáte o odrůdy jablek. Asi moc ne. Jinak by jste věděl, že jsou registrovány odrůdy na jejichž vzniku se podílel Šampion. Ze Střížovic: Aneta - Šampion x hybrid Vf Melodie - Šampion x OR38T16 Rajka - Šampion x... celý příspěvek >
Auksis, 6.10.2015
Auksis - roste bujně, plody má střední až větší velikosti, vzhled plodů je poměrně atraktivní, žlutá základní barva je překrytá na sluneční straně růžovočervenou barvou, až na polovině plodu, uvnitř koruny zůstávají plody jen žluté. Tvar plodu je... celý příspěvek >
Elize, 28.9.2015
Elise - uvádí se i název Elise. Pochází z Holandska. Kříženec Septer x Coxova reneta. Synonymum Red Delight. Obchodní značka Roblos. Roste středně a dobře se tvaruje. Plodí převážně na středním a krátkém dřevě. Brzy nastupuje do plodnosti, ta je... celý příspěvek >
Jak zachránit usychající durancii?, 23.9.2015
Žeby fytoplazma Evropské žloutenky peckovin ESFY? Jarin
Pozdně letní jabloň - určení odrůdy, 18.9.2015
To si snad děláte srandu!!! Ne???
Mc Intosh, 15.9.2015
Myslím si, že to není Mc Intosh, ale jeho mutace Mac Spur i růst stromku mutaci odpovídá.
Letní jablka dozrávají, 13.8.2015
Katja je kříženec James Grieve x Worcesterská parména. Dozrává od poloviny srpna do poloviny září, podle polohy. Padlí je dosti odolná, strupovitosti odolná. Chuť je sladce nyvinulá, dobrá. Chuť jahod, jak je uvedeno v popisu, jsem nezaregistroval.... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 10.8.2015
Pokud si můžu tipnout, tak Vista Bela. Měl jsem ji a plody byly podobné. Chuť mírně nasládlá. V podmínkách Jižní Moravy dozrávala kolem poloviny července a vydržela maximálně týden.
Žluté slivoně, 10.8.2015
Podle tvarů plodů, které jsou vidět na čtvrtém snímku, by to měl být Katalonský špendlík. Více je možné se dozvědět v knize ing. Václava Tetery Ovoce Bílých Karpat, na straně 230. Na straně 229 se dovíte jak vypadá Špendlík žlutý. Slovensky... celý příspěvek >
Červnová, 31.7.2015
Že by to byla zapěstovaná podnož je velmi nepravděpodobné. Pravděpodobnější by mohla být pupenová mutace odrůdy Thirriotovy nebo ještě pravděpodobnější pupenová mutace odrůdy Červencová (zámněna roubu).  Jarin
Málo třešní, 23.6.2015
A jak je ta Vaše Regina dlouho vysazená??? A má už tři metry??? Doba se zrychluje a chceme všechno hned a teď, připomíná mi to děti v autě - mami kdy už tam budem?, a za chvíli tati kdy už už už tam budem!!! Ještě tak před dvaceti roky si... celý příspěvek >
Nemoc nezralých meruněk, 12.6.2015
Strupovitost peckovin. Jarin
Roxana, 26.3.2015
Roxana a odolnost monilii Souhrn Cílem testování bylo hodnocení odolnosti genotypů (odrůd a hybridů) meruněk k moniliniovým hnilobám plodů způsobených houbami rodu Monilinia. V roce 2011 bylo hodnoceno celkem 25 genotypů. Jako nejvíce rezistentní... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika