Příspěvky uživatele - 181.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokusy o řízkování, 26.4.2012
Já jsem si už také pár keříků takto vypěstovala. Mám na to vyhrazené místo za kompostem ve stínu.. Řízky většinou stčím do stimulátoru, pak do země a každý vzlášť přiklopím čtyřlitrovou sklenicí. Nechávám je tam také dlouho jako p. Lída. Když je... celý příspěvek >
Uplny zacatecnik, 13.4.2012
Zkuste se podívat do antikvariátu. Já jsem si tam koupila dvě knížky: Naše zahrádka a 1000 rad pro zahrádkáře. Jsou to sice starší knihy, ale ty zakladní rady a informace se nemění. Není to žádný překlad z ciziny a byly za pár korum.   
Sázení nově koupených keřů, 6.4.2012
Moje zkušenost při sázení. Sázet keříky drobek níž pod úroveň země a nechat okolo keříku jakoby větší mělkou misku. Do hloubky stačí asi 5 cm. Při zalévání voda zůstane v té misce a neodteče pryč. Do té misky můžete dát mulčovací kůru nebo posekanou... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Nevím jak jste je měla velké, ale zkuste je zastříhnout a podívat se jestli není v nižších větvičkách ještě míza. Zkuste jestli ustřižená větvička jde dobře zlomit a nebo je pružná. Zda je pružná tak by mohly od spodu obrazit.Já bych jim dala šanci... celý příspěvek >
Česnek, 5.4.2012
Včera na ČT 24 v ekonomice, která je po 21 hodině mluvili o česneku. Ztráty na česneku jsou velké. Mluvil tam i velkopěstitel a přímo ukazoval jak česnek vyrazil a pak žloutnul. Když vytáhl stroužek, tak byl celý plesnivý. Cena prý kvůli velkým... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.3.2012
V HK. nemají nic jen staré a nové ceny na stěně. Včera jsem objela 3 hobbymarkety abych porovnala ty sklony 13 a 26 stupnů ale všude mají jen sklon 13, jak jsem zjistila na internetu podle obj.č. Tak jsem to nemohla bohužel porovnat a vyzkoušet.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.3.2012
Vážení zahradkáři, do Mountfieldu nechodím nakupovat, ale dnes jsem se tam byla podívat. Mají tak AKCI na rýče, lopaty, vidle a drobné nářadí za 1/3 ceny. Akce je ode dneška snad do 4.4. 2012. Cena rýčů je asi od 300 Kč. Když je nebudou mít, tak vám... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 4.8.2011
Ano, nejdříve otrhejte listy a ihned do popelnice nebo nějak zlikvidovat ať se plíseň nešíří. Pak teprve stříkejte.
Plisen rajcat?, 4.8.2011
Ty nejvíce napadené listy celé vylámejte. Já jsem již listy od spodu vylámala všechny možná tak do metrové výšky. Nic se jim nestane a rajčata budou mít více sluníčka, jestli teda vůbec vysvitne. Už jsem to dělala vloni a bylo to v pohodě. Já jsem je... celý příspěvek >
Usychá vrchní část papriky, 3.8.2011
Oprava: Zasychání vrcholků okurek. Omlouvám se.
Usychá vrchní část papriky, 3.8.2011
Pane Robine, nevím jestli vám dobře poradím ale nemohla by to způsobit klopuška. Dejte si do vyhledávače: Zasychání vršků okurek. Já měla něco podobného vloni na okurkách, ale mě se to rychle šířílo.Postříkala jsem to Talstarem a bylo to v pohodě.
Ibišek bahenní, 21.7.2011
Já mám ibišek bahenní růžový od r. 2009. První rok jsem ho pouze přesadila do většího květináče, krásně kvetl a byl vysoký asi 150 cm. Nejspíše hodně pohnojený. Na podzim jsem ho zasadila do záhonu a zakryla. Vloni už odhaduji neměl ani metr a kvetl... celý příspěvek >
Ibišek ze semínka, 2.3.2011
Previcurem to postříkejte vícekrát. Já si přidávám Previcur do postřikovače a celé to postříkám tak aby to bylo vlhké. Nevím jak jste to měla mokré, ale já než semínka vylezou jen stříkám. Aby ta zemina nebyla moc mokrá.Ten roztok po námíchání je... celý příspěvek >
Ibišek ze semínka, 1.3.2011
Paní Marie, moje informace vás asi moc nepotěší, ale myslím si, že ty semínka zplesnivěla. V té druhé řadě. Jestli chcete zachránit alespoň ty v první řadě kde není ještě vidět plíseň tak to urychleně postříkejte Previcurem naředěným podle návodu,... celý příspěvek >
Begonie, 7.2.2011
Pro hosta 19.216: Včera jsem se dívala na mé hlízy, ale ještě neraší. V klidu spinkají, tak nevím proč se vám tak brzo probudily.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika