Příspěvky uživatele - 181.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Begonie, 3.2.2011
To vaše zjištění mě velice překvapilo. Já je mám také ve sklepě zasypané rašelinou, ale nikdy se mi to nestalo. O víkendu jsem byla na chatě, ve sklepě jsem se dívala na kytky, ale mrknout na hlízy mě vůbec nenapadlo. Ve sklepě byly jen tři stupně... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 18.1.2011
Verčo, ještě pro doplnění. Vysévala jsem je 14.2.2010. Tak máte proti těm mým měsíc náskok. Já si většinou píšu datum výsevu. Některá semínka vyklíčí rychle a pak jsou kytičky moc velké a hůře se sázejí. Surfínky jsem také vysévala 14.2.2010, ale ty... celý příspěvek >
Coleus "rococo", 17.1.2011
Já jsem ji měla už asi po tři roky. Ta vám ze semínek normálně vyroste. Mě se také líbí. Ale podle mých slabých zkušeností se ji více daří ve stínu. Na sluníčku neměly tak pěkné vybarvení jak píše Kozička. Když už je pak vysazuji do záhonu po 15... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 17.1.2011
Verunko, opravdu si již nepamatuji jak dlouho klíčily, ale vím že to bylo dlouho a byly hrozně malé a i pomalu rostly. Oproti jiným semínkům. Když jsem je protrhávala tak jsem si pomáhala tupým páratkem. Já jsem je měla na parapetu, nad topením u... celý příspěvek >
Begonie ze semen, 10.1.2011
Já jsem vloni tento pokus dělala a byla jsem až překvapená co begonií mi vzešlo a pak i kvetlo. Já jsem v roce 2009 kupovala v zahradnictví nějaké keře a na okně měli oranžové begonie, krásně kvetly. Tak jsem si ji chtěla také koupit, ale oni je měli... celý příspěvek >
Skvrna od oleje, 12.11.2010
Na starší šedou dlažbu u chaty se nám vylil vyjetý olej ze sekačky. Manžel vyměňoval olej a kočka mu chtěla asi pomoci. Sice jsem to vytřela, ale zůstala tam skvrna. Nemáte někdo zkušenost s HG absorbátorem. Nebo nějaký jiný přípravek, který by to... celý příspěvek >
Mladý les, 7.10.2010
Mockrát vám děkuji za vyčerpávající informace! Chceme na to o víkendu jít, tak jen doufám, že nebude pršet.
Kaštany - lék, 6.10.2010
Mockrát děkuji za recept. Jen nevím jak bude mamince ta pálenka chutnat. Ona má radši sladké likéry, ale těch 30 kapek snad spolkne.
Mladý les, 6.10.2010
Díky za rady. Některé břízy jsou již vyšší jak smrčky a bezy je utiskují spíše ze stran. Les není zas tak veliký necelý hektar. Zakoupím Roundoup a silnější kmínky raději zatřeme. Jen bych měla ještě dotaz, zda natřít ředěným nebo přímo neředěným.... celý příspěvek >
Mladý les, 5.10.2010
V mladém lese musíme vyřezat nálety břízy a bezu. Jsou už větší než smrčky. Poraďte prosím, zda máme uříznutý kmínek něčím natřít, aby znovu neobrazil, nebo stačí pouze uříznout. Případně jaký přípravek použít. Předem mockrát děkuji.
Kaštany - lék, 5.10.2010
Neznáte někdo, prosím vás, postup na výrobu tinktury a masti z kaštanů? Můžete sdělit i jiné využití. Maminka nedá na kaštany dopustit. Nosí je po kapsách a má je i v posteli. Často ji brnějí ruce i nohy, tak bych ji chtěla vyrobit nějaké... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika