Příspěvky uživatele - 47.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
ano, poškozené plody bych otrhal, zbytek nechal a provedl postřik... pokud máte, přidejte k sulikolu ještě syllit, ten by měl ochránit listy proti kadeřavosti... ano, někdo tvrdí, že to už nepomáhá, ale loni mi syllit pomohl a hodně, protože i nové... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 31.5.2011
..jako křišťál s filtrací, nebo bez filtrace? tzn. sbíráte,,bordýlek,, ručně a jen tabletujete?
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
nevím, nebylo to unáhlené rozhodnutí? přece jen, vykopat stromek kvůli padlí mi nepřijde zrovna ideální řešení...
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
volil bych formu otrhání poškozených plodů a důkladné zastříkání celého stromku a po cca 7-10 dnech postřik zopakovat.. myslím si, že plody už nebudou k jídlu, ale je to jen můj názor... příště stříkat už při známkách napadení... až je dneska budete... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 31.5.2011
v tom případě si dovolím jendu otázku -jak hodně, myslíte, je účinná obyčejná kartušová filtrace, která se, pravda kdysi, prodávala standartně k bazénům? někdo jen na tuto vložku jel klidně i celou sezónu... já si myslím, že při užívání chemie-aby... celý příspěvek >
Nektarinka - plíseň na plodech, 31.5.2011
Na broskvoních se v teplých letech škodlivě projevuje padlí broskvoňové (Sphaerotheca pannosa), nejen na listech, ale hlavně na osluněné straně plodů světlými skrnami. Ty postupně překryjí většinu povrchu plodu. Při časném napadení plody špatně... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 31.5.2011
ok, tak zatím dle všeho dobré... stále více mě zajímá jak to pujde dál...  tak jen houšť!!
Padlí chmelové, 31.5.2011
když si přečtete příbalové letáky přípravkům, které jsem zde vypsal, tak se dozvíte, na co vše působí-ale obecně ano, sulikol, kumulus je univerzál na padlí, můžete používat jak na révu, tak na chmel, jen pozor na dávky, mohou se lišit.. není... celý příspěvek >
Padlí chmelové, 31.5.2011
Sulikol dávka Chmel - Padlí - 15-20 kg / ha - Postřik - červen Poznámka: OL=7. Chmel otáčivý. Padlí chmelové. na 2 rostlinky dejte tak na nůž a vody tak deci?? zhruba.. Horizon 250 EW Chmel - Padlí - 7,5 ml / 10 l / 100 m2 na 2 rostlinky tak... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 28.5.2011
zdravím všechny-nevíte někdo jak to vypadá s obaleči v okolí brna? díky.
Povadlá broskvoň po výsadbě, 28.5.2011
nene, nic se neděje.. nechci se taky přít... shrnul bych to takto -po zasazení důkladně zalít, dle počasí a polohy zalévat..   já myslel, že tam lejete vodu od jara do podzimu.. samozřejmně, na jaro zalévat, aby se stromek uchytl.. alespon... celý příspěvek >
Bily povlak na angrestu, 28.5.2011
informační letáček Discus Angrešt-Padlí-2-2,5 g/10 l vody Postřik -duben, květen Poznámka: OL=14. Padlí americké. Aplikujeme preventivně 1x před květem a 2x po odkvětu. Aplikujeme max. 3x za vegetaci. informační leták Sulikol Termín aplikace:... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 28.5.2011
Prostokořenné sazenice namočte na 12 až 24 hodin do vody, aby jste snížili riziko zavadání v prvních dnech po výsadbě. U listnatých keřů je důležité silné zakrácení výhonů. Při dobývání jsou značně poškozeny kořeny a jejich sací schopnost se tak... celý příspěvek >
Povadlá broskvoň po výsadbě, 28.5.2011
každodenní zálivka je nesmysl... ano, zalévejte, ale ne každý den kýbl vody, když už je sucho, tak 2x týdně večer nalít kýbl vody, nadvakrát, aby se voda dobře vsákla... každodenní zálivkou akorát stromek učíte na vodu...  jaký je rozdíl mezi... celý příspěvek >
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 27.5.2011
jojo, taky jsem je už viděl.. právě proto je člověk musí uměle redukovat, za chvíli by bylo mravenců neurokom...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika