Příspěvky uživatele - 179.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
švestička, 22.7.2008 Obsahuje fotku
Už je otrhaná. Tyto měli 60 a 68 gramů.
Rez na hrušni, 5.7.2008
Myslím že by se pěstovat daly na kdouli v nízkém tvaru a v určitý termín na jaře je stříkat. Ale ještě jsem to nezkoušel. Když si projdete diskuzi o pěstování ovoce/hrušně a témata o rzi tak detaily najdete.
Kdy povesit lepove desky?, 9.6.2008
Ano desky byly bílé, pilatkám se líbily. Já je použil na dvouleté stromky. Možná kdybych měl obalené velké stromy, tak by mne 80% ztráta tolik nemrzela, vždycky by něco zbylo.
Kdy povesit lepove desky?, 8.6.2008
Dělal jsem letos pokus s lepovými deskami, dal jsem na mladé stromky Tophit, žlutý špendlík a čač. rannou na každý stromek 2 desky. Bylo to fiasko. Všechno bohatě odkvetlo a na desky se nabalil všechen hmyz včetně pilatek. Zbylá hejna mi nakladla... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 26.5.2008
Taky by mne zajímalo kolik sem chodí profesionálů..Jinak já se hlásím, že jsem opravdu čekal až pan Bostička uvede zdroj informace o přenosu šarky semenem. Budu rád když to někdy dopíše. Já co se tu dozvím tak i praktikuji. Myrobalány jsem letos... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 25.5.2008
Nezkušený poradí že se např. podnož Saint Julien se pěstuje vegetativně. Vypěstování např. myrobalánů, který se nejvíc používá, se zde diskutuje, zda není riskatnií i generativní rozmožování...
Ginko biloba, 22.5.2008
Na Slupi jsou 2 velké samice biloby obě jinde a třetí strom je před skleníkem. Pendula to není, je to samostatná forma(tvar) nazvaná Praga. 
Rajčata, 21.5.2008
Pěstuji rajčata v černých plastový kbelících které mají objemy snad 15 nebo 20 litrů. V nich například hybridní tyčková odrůda Start s F1 dokázala vyrůst do velké výšky, ale potom už měla problém s deficitem vápníku a plody trpěly černáním spodní... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 17.5.2008
Narazil jsem také na více odrůd, tohle je snad další z této pomologické skupiny.
Sbírka švestek a slivoní, 16.5.2008
Díky panu Boštičkovi za příspěvek o téměř vymřelé odrůdě. Myslím že si datlovka zaslouží se dostat do genofondových sadů. Citlivost k šarce je hodně limitující, ale třeba to časem nebude problém. Našel jsem malou zmínku v knize Ovoce Bílých... celý příspěvek >
Jestě k šarce, 16.5.2008
Ač bych sám všechny zavirované stromy nejradši vymýtil, tak nejpraktičtější je asi nechat si ty co slušně plodí. Pořád uvažuji o tom zda by tyhle dilema neřešila výsadba rezistentů "Jojo". Mohl by být pokoj.
kustovnice čínská, 10.5.2008
Také zdravím kustovnici zdar! Našel jsem celkem slušné rozdíly mezi tím co uvádí literatura a co prodává Starkl a co mám doma. Na cedulce v zahradnictví mají "Lycium barbatum(GOJI)". Kustovnice čínská je ale lycium chinense.  Starklovy... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 2.5.2008
Ze seznamu starých odrůd na začátku vlákna mne zaujala odrůda Datlovka červená. Zajímalo by mne zda ji někdo ze zdejších přispívajících vůbec někdy viděl.  Zdá se že je dnes tato odrůda z nějakého důvodu opravdu vzácná. Pro zajímavost jsem našel... celý příspěvek >
Zelená rekloda Ontario, 1.5.2008
Ontario má středně pozdní kvetení a je samosprašná. Je dobrým opylovačem.Zelená renkloda kvete středně ranně.
Šarka - eliminace choroby, 29.4.2008
Nebylo by to špatné, nastavit troubu na 65 a začít ozdravovat  No ale věřím že to může fungovat. Chtěl jsem dodat že co vím z literatury, tak semenem by k přenosu viru na další generaci nemělo dojít ve většině případů. Třeba je to opisovaný omyl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika