Příspěvky uživatele - 160.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Korunka, 4.5.2007
Ano, také se říká odrůdě Boscova lahvice-Velká koruna. Zlatuška
škrábání kůry ovocných stromů, 2.3.2007
Kůru stromú neškrábejte,dochází k narušení a zatrhnutí kůry.Vznikají malé ranky,které jsou napadány škůdci.Je to vstupní brána k napadení Vltnatkou(Mšice... celý příspěvek >
Rezistentní jabloně - lze tvarovat do stěn?, 2.3.2007
Zkuste, pokud seženete, tyto odrůdy: Delor, Denár, Dione, Dublet, Florina, Goldstar, Nabela, Produkta, Rajka, Resista, Sir Prize. Zlatuška
Jabloň rubín a topaz, odolnost, 2.3.2007
Topaz vyžaduje teplejší polohu než Rubín.Mám je vysazeny vedle sebe v pásové výsadbě na severní straně kde v zimě řádně protahuje a ani jedna odrůda nemá žádné potíže přezimovat.Ovoce je vždy výstavní. Zlatuška
Jabloň nechce rodit, 1.3.2007
Jonathan nezkoušejte na podnožích semenáčů,oddaluje se plodnost stromu na několik let a ovoce nedosáhne ani standartní velikosti. Roubováním na podnoži MM-106 je dobrá volba.Další podnože na velikost čtvrtkmene třeba M-1,M-2.Padlí na Jonathanu je... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 1.3.2007
Seřadím si jablka, která mi opravdu chutnají v pořadí od letních po zimní asi takto:Red Melba, James Grive, Matčino, Spartan, Rubín, Bohemia, Jonagold, Starkrimson Delicious, Golden Delicious.Ano, mám těch favoritů trochu moc, ale jsou opravdu mezi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika