Příspěvky uživatele - 24.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvouleté rouby, 25.12.2011
U jabloní není problém s ujímáním dvou a víceletých roubů. Není důvod vymýšlet nějaké speciální způsobu roubování,  zůstal bych u kopulace. Problém by ale mohl být s uchováním roubů do jara. Letos ještě nebyl pořádný mráz a strom nemusel být v... celý příspěvek >
Muze liska poborit zed?, 5.12.2011
Není líska jako líska. Letos v létě jsem vykopával pařez lísky a zapotil jsem se až hanba. A třeba taková turecká líska, to je pěkně agresívní trifid...
Slivovice od Jelínka, 1.11.2011
Nikdo také nic neprodává. Myslím že cena by mohla začínat někde kolem 250-300Kč/L/50proc. Ale za tuto cenu se často jedná o nelegální pálení s nejistou kvalitou produktu.
Merunkovice, 28.10.2011
Lidové pořekadlo praví, že kvalita se pije teplá a svinstvo přes mrazák. Ale také platí že proti gustu žádný dišputát - takže každý ať pije to, co mu chutná
Pokaceni tresne, 23.10.2011
To, že jsem dělal na ŽP jsem psal já. Vidíte, jak je snadné se splést a vydávat za pravdu i naprostý nesmysl? Spoustu zmatků kolem povolení kácení dřevin dělají úředníci, kteří nerozumí své práci, což je umocněno poslední novelou zákona č.... celý příspěvek >
Pokaceni tresne, 22.10.2011
Než se někdo začne ohánět zákonem, měl by si napřed pořádně přečíst také prováděcí vyhlášky k tomu zákonu. Někdo holt musí mít pro dobré spaní bumážku úplně na všechno, budiž mu to přáno.
Pokaceni tresne, 22.10.2011
Nezlobte se na mě, ale smát se nepřestanu... Nějakou dobu jsem byl zaměstnám na odboru ŽP a povolování kácení dřevin patřilo k mé práci.
Oskeruše - zkušenosti s pěstováním, 21.10.2011
Uplynuly dva roky od mého předešlého příspěvku. Během zimy 2009/2010 mi stromek zmrznul a následující jaro obrazil na úrovni země. Teď po dvou dalších sezónách se délka špičáku opět blíží dvěma metrům a jsem zvědavý na zimu.
Pokaceni tresne, 21.10.2011
Podíval jsem se na uvedený odkaz a nemohu se ubránit smíchu. Kdo nevěří radám, že ovocný strom na svém pozemku může pokácet bez povolení, ať si zajde na radu na městský či obecní úřad a neztrácí zbytečně čas čtením internetových blábolů.
Kde roste na plzeňsku oskeruše?, 8.10.2011
Já mám tři roky oskeruši na zahradě (Stř. Čechy). Podloží je opukové a sucha si stromek v písčité půdě užije celkem dost, ale vypadá to, že se oskeruši v takovém prostředí daří dobře.
Ako Vám dozrievajú strapce?, 1.10.2011
U mě se k letoší nepřízni počasí přidalo katastrofální přemnožení kosů. Kdybych čekal na optimální zralost pro výrobu vína, nebylo by co sklízet. Tento týden jsem očesal vše, co bylo alespoň trochu zralé a místo vína bude letos vínovice. Co se týče... celý příspěvek >
Švestkové víno, 27.9.2011
Václave, zatím jsem nikdy neměl tolik švestek, abych to zkusil. Ale korejské švestkové víno jsem pil.  Sice chutnalo spíš jako likér, ale bylo velice dobré. Nebyla to žádná lavórovica - Sheraton má tuším 5 hvězdiček.
Elektrocentrála, 27.9.2011
Pro elektroniku je třeba AVR regulace,  a to ne ledajaká. Hodně záleží na toleranci s jakou dokáže pracovat. A pokud máte najednou puštěný třeba svářecí invertor a míchačku či rychlovarnou konvici, brzy elektronika v invertoru odejde. Vhodný... celý příspěvek >
Málo vody ve studni - prokopání či nová?, 27.9.2011
S kolísáním hladiny spodní vody mám zkušeností dost. Ve sklepě jsem si vykopal ve skále studnu. Postupným zvětšováním už se jedná spíš o jeskyni s jezírkem  - perfektní místo na relaxaci v období letních veder .  Kromě zajištění dostatečné... celý příspěvek >
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 26.9.2011
Do pálenic jezdím deset roků, za tu dobu jsem vystřídal celkem čtyři. Nevím, zda jsem měl štěstí, ale žádnou z nich nemohu označit za vyloženě špatnou. Můj tip je pálenice Bohdaneč
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika