Příspěvky uživatele - 33.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co do suché zídky na severní stranu?, 21.9.2008
Vřesy chtějí kyselou půdu, ale zase potřebují vlhko. To je tedy oříšek.
Co do suché zídky na severní stranu?, 21.9.2008
Pokud já vím, tak bohyšky kyselou půdu nesnášejí.
Tabulka skla proti přemokření, 20.9.2008
Konkrétně s Lewisií je to jednoduché. Musí mít dobrou drenáž.
Množení rozchodníku v perlitu, 20.9.2008
Dobrý den. Rozchodníky se zabývám velmi podrobně, mám již sbírku ze 68 druhů. Jejich množení není nijak náročné. Stačí bězný substrát, nebo písek, Nezáleží na tom do čeho zastrčíte odnož nebo lístek, rozchodníky koření pakticky ve všem. Mimo... celý příspěvek >
kde sehnat kameny na skalku, 20.9.2008
nejlépe je vyhledat na internetu nejbližší kamenolom a kameny nechat dovést. Nejlepší káme na skalku je z Vašeho okolí. Rozhodně bych nekupovala kameny v zahradních centrech. Jsou předražené. Petrli
Vaše zkušenosti - kdy kupovat a sázet trvalky, skalničky atd, 20.9.2008
Hezký den. Jaro a podzim je nejvhodnější na sázení všeho co má kořeny. V dnešní době lze sázet po celý rok, neboť rostiny mají velké kořenové baly které umožní rostinám rychle se ujmout i v letních dnech. Třeba já konkrétně jedu přístí týden... celý příspěvek >
Nenáročné skalničky mezi skupinku kamenů do předzahrádky?, 20.9.2008
No já bych nekombinovala skalničky mulčovací kůru. Není to vhodná kombinace. Přeji hezký podzim a hodně úspěchů při pěstování. Petrli
Řasy v jezírku, 4.9.2008
Dobrý den, měl jsem problém s přemnožením karasů a byl jsem nucen vypustit jezírko.(cca 8000l, filtrace na 10.000 l s UV lampou 7W).Dneska je to třetí den a v jezírku se začala objevovat zdřejmě řasa.Na dně a na bokách takové zelené kousky.Voda je... celý příspěvek >
Co s řasou, 18.8.2008
Dobrý den, tak jsem použil přípravek ANTI ALGAEN a je to super.Voda krásně čistá až na dno, ale nevím jak se zbavit řasy, která si sedla na dno a boky jezírka.Jsou to takové zelené kousky.Nemáte zkušenost?Díky Jirka.
Postřikovač Solo, 17.8.2008
Mám 475 membránovou a dost hodně vytíženou, nedávno jsem po 8 leté činnosti k velké spokojenosti, musel měnit membránu a povím Vám, docela slušná prácička. Po výměně už tak pěkně nefunguje a nevím proč. Ale každopádně pokud postřikovač, tak jedině... celý příspěvek >
Jak vysát nečistoty ze dna?, 13.8.2008
Dobrý den, děkuji za rady.Filtrace je plně funkční i s UV lampu.Voda je krásně čistá.Zkusím si tedy nějaký vysavač zapůjčit.Díky
Co s řasou, 3.8.2008
Dobrý den, mám zahradní jezírko cca 10 000 l.Filtrace tlaková na 10 000 s UV lampou a vodotrisk.Mám ale problém se zelenou vodou.Rybyčky (7 karasů a 2 koi) jsou vidět asi tak 20 cm pod hladinu.Na stranách a na dně se usazuje zdřejmě řasa a i... celý příspěvek >
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 27.7.2008
Mám ten samý problém s tímto motorem, svíčka je letos nová, když seču trávu v teplém počasí tak zdechne a nejede, a já v montérkách a holinkách se marně pokouším tento krám nahodit a tak to sekám večer, navíc mám sekačku BDR 550 ROBUS u které se od... celý příspěvek >
Hojivo Travin, 4.6.2008
Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy mohu aplikovat Travin na trávník, který jsem zakládal cca. před 30 dny. Děkuji za radu
trvalky, 16.5.2008
Prosím o radu, mám od loni kamzičník, ostříhala jsem suché květy ale začal od spodu schnout nevím mám li jej ostříhat celý nebo takhle nechat, děkuji za každou radu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika