Příspěvky uživatele - 33.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
afrikán, 20.4.2008
díky za rady :-)
afrikán, 19.4.2008
Zdravím, ráda bych se dozvěděla od zkušenějších kdy mohu vysadit afrikány na záhonek, dnes jsem si koupila sazeničky, prosím poradˇte... děkuji.
Co je to za kytku, 3.4.2008
Skutečně vypadá jako Euphorbia characias - středozemní pryšec. Tento pryšec je jeden z nejhezčích svého druhu v Evropě. Pochází z Portugalska a Středozemí. Jedná se o keřovitě rostoucí stálezelenou trvalku dorůstající cca 1m, které časem spodní části... celý příspěvek >
jizni svah - skalka, 10.2.2008
Ahoj. Co se týká jižního svahu, mám sklaku na takovém místě. Na stránce: krasa.netresku.sweb.cz, je fotogalerie kytek vhodných na tuto expozici. JInak Můžete napsat na dpetrli@seznam.cz a můžeme podiskutovat. Hezký den :-)
Smutnice v pokojových květinách, 10.2.2008
Ahoj. Já mám jedn účinný a velice jednoduchý prostředek. Když se objeví smutnice, dám do sklenice s voudou vylouhovat cigaretu. Tabákovým výluhem pak lehce zaliji a smutnice josu pryč. :-).Monetka
kroucená vrba, 5.6.2007
souhlasím, také nekompromisně řežu. několikrát do roka.
Postavit si sám nebo koupit formu, 5.6.2007
Já mám formu na 250 litrů bez ryb a jsem spokojen.
Kvetení plaménku, 5.6.2007
stříhám na podzim když seschne, asi 30cm nad zemí. Na jaře hustě obrazí.  Standa
Vistarie, 4.6.2007
Já měl asi kliku. Mě kvetla už třetím rokem. Někde jsem četl, že se mají narušit kořeny. Tím se zarazí růst a pokvete. Ale "bez záruky".
vinná réva, 20.2.2007
Dobrý den, prosím o radu - kdy a jak zastřihnout keře vinnné révy (na kolik oček apod). Názory na stříhání a dobu stříhání se hodně liší - prosím proto o radu v které době stříhat a jakým způsobem. Jaké se nechává dřevo  - 1leté? Díky za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika