Příspěvky uživatele - 4.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bofix, 24.8.2010
Je to zajímavá informace,  trávu ošetřuji 2 x ročně směsí steranu a bofixu, pracuji s dvakrát silnější koncentrací, než je doporučená na údržbu trávníků. Trávu standardně kompostuji, zahradu mám ryze odpočinkovou a okrasnou, nepočítám -li... celý příspěvek >
Bofix, 24.8.2010
Nic v zlém, četla jste diskusi? Ano Bofix funguje, ideální je ještě kombinace se Sterane. Po aplikaci plevele vychcípají během týdne, deseti dní, následně posekáte a koníčka můžete bez obav pustit na trávník. Pokud byste chtěla postříkanou trávu... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 18.8.2010
Neprotéká vám někde nenápadně kohoutek, nádrž na toaletě, nebo podobně?
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 15.8.2010
Hmm, nějak mi nedošlo, jak výrok francouzského soudu souvisí se soudním sporem Monsanto vs stát New York? Můžete mi prosím vysvětlit, jaká je souvislost? Americký soud rozhodoval na základě vyjádření odborníků obou stran, francouzský soud na... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 15.8.2010
Proč "naštěstí"?  Upřesněte, proč se obáváte potravin z GMO plodin, z čeho plynou Vaše obavy? Bylo by zajímavé vědět, z čeho konktétně má běžný odpůrce GMO obavy. Díky za odpověď.
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Ještě malá poznámka ke vzniku rezistencí - naprostý souhlas s varováním k  bezhlavé aplikaci. Dobrý příklad je protidrogová válka v Kolumbii, armáda zde decimovala políčka koky postřiky glyfosátem. Nestřídala herbicidy .Samozřejmě nebyly... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Chemické koncerny se Vám nemusí líbit, ale díky jim je země schopna bez probblémů uživit miliardy a miliardy lidí, zatímco ještě v roce 1930 se jako mezní pro vypuknutí plošných hladomorů požadoval počet 3 miliard lidí. Ale k Vaší koniášské... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 14.8.2010
Mno, pokud chcete explicitní odpověď, najděte si oficiální stránky generálního prokurátora státu New York a zde se Vám s trochou úsilí podaří najít zmíněný judikát, který bude prostý jakýchkoli zelených výkřiků.. Soudní spor nemusí dopadnout vždy... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 13.8.2010
Díky Tomáši, jsem rád, že diskutujeme, ale nerveme si vlasy. S rezistencí je to samozřejmě logické. Zajímavé však je, že je skutečně popisována zatím u Jílku, vzhledem k tomu, že se s glyfosátem pracuje již desítky let je to s podivem. Další drobné... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
To je skutečně smělé tvrzení, bude tam stejně života, jako zoraném poli. Tj, neomezíte ani bakteriální osazenstvo, ani miniaturní zástupce hmyzí říše, či členovce, ani žížaly, ani červy, tedy vše co činí zeminu v pravém slova smyslu živou. Promiňte,... celý příspěvek >
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 12.8.2010
Alko má výrobky různé kvality, osobně vlastním klasickou sekačku 600 Br, mám ji osmý rok, naprosto bezporuchový odolný robustní držák, plastové nezničitelné šasi, měním jen olej a jednou jsem vyměnil svíčku. Dál mám kilowatový elektrický nožový... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Jen bych dopnil bod 1. Pokud chci výrazně zvýšit účinnost herbicidu jako je Glyfosát, je skvělé plevel dva - tři dny před aplikací pohnojit "rychlým hnojivem", stačí například  trochu vápenného ledku. Hnojivo urychlí látkovou výměnu... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Souhlas pane Vysloužile,  popsaný příklad není ale o nebezpečnosti Glyfosátu, ale nebezpečnosti duté havy obsluhy, je to podobné, jako kdyby orající traktorista zajel s pluhem až do plotu sousedícího pozemku. Drobné tragédie s herbicidy v... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
Ono to tak přesně, jak píšete je, pane Vysloužile. Zemědělci samozřejmě nakupují za zcela jiné ceny než my, malospotřebitelé. I tak je ale přípravek pro zemědělce drahý. Přesto se vyplatí, napříkad u klasicky sklízené řepky dochází ke ztrátám i v... celý příspěvek >
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 12.8.2010
OK, tak pár upřesňujících informací o gyfosátu. Víte, dnes se již nepoužívají chemikálie, které zahubí vše, čeho se dotknou. To by bylo k ničemu. Glyfosát (N-fosfonometylglycin) inhibuje aktivitu enzymu EPSPS (5-enolpyruvylšikimát-3-fosfátsyntázy),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika