Příspěvky uživatele - 105.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná orchidej, 7.5.2010
Můžete mi prosím někdo poradit, jakou nemoc má orchidej Phalaenopsis? Listy mají lepkavé kapičky a nejsou tak svěží jako u jiných orchidejí. Dala jsem je od sebe, aby se mi nenakazily i ty ostatní. 6 let mi neustále kvetla až v loni vyhnala novou... celý příspěvek >
Letní ranná jabloň, 7.5.2010
Přesně tak, jak píše paní Elena, zavařené s maruňkama jsou moc super. Bena.
Odrůdy na zavařování, 7.5.2010
Děkuji Vám i panu Vysloužilovi.
Koňský hnůj a pozdější hnojení, 6.5.2010
Dobrý večer. Dáváme také odležený koňský hnůj pod sazenice a to tak, že vykopeme hlubší rýhu,  na dno dáme koňský hnůj rozmíchaný ve vodě /je z toho hustá kaše/, zasypene vrstvičkou zeminy, zalijeme vodou a sázíme sazenice. Hnůj si... celý příspěvek >
Hruška Williamsova, 5.5.2010
Syn před deseti lety zasadil hrušku, která má tmavě červeno-hnědé plody, veliké a chutné, Plodů má vždy mnoho. Manžel je v loni přetrhal, aby se větve nezlámaly. Letos je květy přímo obsypaná. Vidím tady, že jste znalci odrůd a proto se zeptám.... celý příspěvek >
Odrůdy na zavařování, 5.5.2010
Děkuji Vám za radu. Upřesním - HARDYHO MÁSLOVKA - kupovali jsme ji ve Věžkách. / samosprašná, plod šťavnatý- sladký, plodnost pravidelná, zralost koncem září-sklad.2 týdny, odolnost vysoká proti mrazu. Znáte správný název pro ŠKAREDKU? Tak... celý příspěvek >
Meruňka nekvete, 5.5.2010
Také naše meruňka ještě nekvetla a máme ji pět let - zaroveň s hruškou, která už nám dala mnoho krásných plodů. Ještě jednu zajímavost ta meruňka má a to jakési bodlinky -což nás překvapilo a čekáme netrpělivě na první plod. Průměr koruny je asi 1,5... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 5.5.2010
Lojzka? Špinka?  U nás v okolí Kyjova se jí říká Škaretka - kožená slupka, chuť výborná a taky kořeněná. Tuto jsme i zavařovali. Bohužel už ji nemáme a na zavařování chceme nějakou hrušeň koupit. Poradíte mi.  Nejraděj do stěny.... celý příspěvek >
Odrůdy na zavařování, 5.5.2010
Zdravím vás a prosím o radu. Můžete mi někdo poradit jakou odrůdu hrušně koupit, aby byla vhodná pro zavařování. Nejlépe do stěny. Koupili jsme máslovku v loňském roce, ale ta asi nebude vhodná na zavařování, že? Můžete mi popř.poradit jinou chutnou... celý příspěvek >
Strupovitost a padlí, kdy a čím, 25.4.2010
Omlouvám se ne střákal, ale stříkal
Strupovitost a padlí, kdy a čím, 25.4.2010
Dobrý den, manžel dnes střákal jabloně Delanem proti strupovitosti. Prosím o radu jestli se mají stříkat jenom listy a nebo i kmeny?Děkuji.
Papriky F1, 16.4.2010
Papriky F1- Dobrý den, můžete mi poradit s pěstováním papriky? Vidívám v zahrádkách, že si pěstitelé dají do rohů kůly a utvoří z potravinářské folie takovou ohradu, je to nutné? Sadívám přísadu a každý rok mi nestačí některé papriky dozrát. A ještě... celý příspěvek >
Zamiokulkas - co dělám špatně?, 16.4.2010
Zimokulkas- co dělám špatně? V koupeném květináči mám lístek ZIMOCULCAS, ale rady v čekém jazyce tu nejsou, proto vám všem děkuji za rady. Po koupi jsem měla květináč v pokoji -východní strana- vedle okna a moc se mu dařilo. Vyrazil 8 výhonů a... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 14.4.2010
Nevíte někdo co je to za odrůdu MOPR - toto je zkratka, nevím přesný název - jsou to bílé bobule, sladké a aromatické - moc dobré. Víte kde se dá koupit? Děkuji.
Špendlíky, 12.4.2010
Marmeláda ze špendlíků byla nejlepší na palačinky ze všech. Doma jsme měli tento strom se žlutými podlouhlými plody a kolem něj vyrůstalo několik nových stromků. Bohužel,  dnes ho nikde nekoupím.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika