Příspěvky uživatele - 165.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lukon Glads, 10.3.2008
Mám úplně stejnou zkušenost cibule výborné ale trávy a hlavně denivky opravdu miniaturní rostlinky za 50,- až 100,- kč je to bída.
knifonie, 10.3.2008
Kniphofia uvaria hlavně nesnáší trvale zamokřemou půdu je dobré při výsadbě pod ni podhodit trochu písku aby v zimě voda rychle odtekla, je také možné nad ní v zimě postavit třeba ze skla stříšku aby do ní nepršelo, sázejte na plné slunce a... celý příspěvek >
sušení minidýně, 7.3.2008
Taky by mě zajímalo jak usušit dýně a plody lagenárií vždy plesniví a prostupují na nich černé plesnivé kruhy a nakonec shnijí úlpně. Nekde jsem četla že se do nich mají navrtat malé dírky aby mohla dužina vevnitř vyschnout.
Lilie, 6.3.2008
Lilie je nutné přesadit  jinam jen když jsou rok od roku slabší a květy menší, pokud jsou velké a plné květů není důvod  s nimi dělat cokoliv, mám některé i 15 let na stejném místě a vesele kvetou a rozmnožují se.
Kosatce, 6.3.2008
Pokud chcete tak je přesaďte jinam, vždy na slunce, jsou nenáročné a na stanovišti můžou být i dvacet let, vyryjte je  a oddénky nasaďte do kruhu  rašícíma pupena směrem ven s kruhu, rozrůstají se pak všemi směry souměrně, oddénky těsně pod... celý příspěvek >
Lagenárie Maranka, 4.3.2008
Pěstuje se jako každá jiná tykvovitá rostlina, potřebuje hlavně něco po čem se může pnout, využití je hlavně k podzimním dekoracím, k jídlu lagenárie moc nejsou, chuť je nijaká ani okurka ani dýně.
Exotické rostliny - adaptogeny, 3.3.2008
Schizandra roste dobře, zatím nevymrzla pravda su z Břeclavi, Rakytník roste běžně v parcích  nebo kolem dálnic, Jakon se musí na zimu vykopat jako brambory, podrobnosti na stránkách různých zahradníků, www.starkl.com, www.rostlinky.cz,... celý příspěvek >
semena rajčat, 3.3.2008
asi myslíte odrůdu Býčí srdce prodává ji kdekdo např. Semo, Seva seed., Nohelgarden.. podívejte se na www.semo.cz nebo www.osiva.cz
Pálivost papriky, 3.3.2008
Původně sladké papriky pálí, protože došlo ke zřížení s pálivými někdy se to stává když rostou blízko sebe a vy si z nich vezmete semeno a vysejete ho.  Ale nevíte někdo jak to, že pálivé papričky jako Hanabero a jiné velmi pálivé druhy, které... celý příspěvek >
Boj se sviluskou ve skleniku, 31.7.2007
Kupte si  na www.biocont.cz  predátory na svilušky molice i mšice je to mnohem levnější než postřiky a hlavně zdravější. Fungují 100% po celý rok.
dřevitá pivoňka, 2.5.2007
Taky mám dřevité pivoňky asi 10 let staré od počátku se o ně nikdo nestaral, mají každá asi 12 výhonů tak 150 cm vysokých  musí být přivázané jinak by se pod tíhou květů zlomily musí se nutně zkrátit neví někdo kdy? Po odkvětu,... celý příspěvek >
odstraneni mechu, 30.10.2006
Používám zelenou skalici v koncentraci l0 procent, účinek je však dočasný, má někdo zkušenosti s vyšší koncentrací?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika