Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.1.2010
Tak BCS nabízí spoustu typů - od farmářů až po vysoce profesionální - vše v patřičném cenovém rozpětí
Stínění skleníku, 9.1.2010
Ale já mám skleník na jihu. Celý den na něj praží slunce
Stínění skleníku, 9.1.2010
Díky za odpověď. Hledám spíš něco trvalejšího, abych se o to nemusel pak starat po více let.
Výběr stroje pro ruční orbu, 1.1.2010 Obsahuje fotku
Tak s rotavátorem se dobře zapravuje hnůj na pravidleně obdělávaných pozemcích. Připojuji několik fotek.
Srovnání sekaček, 1.1.2010 Obsahuje fotku
Tak sekat 1 x za měsíc trávník je docela zátěž, zvlášť když pravidelně prší, tak je tráva hustá jako kožich. Přidávám několik fotek
Řez zanedbané jabloně, 1.1.2010
Jak říká jedem můj bývalý kolega - řez až na pařez a zasadit nový strom...
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Při sečení používám na 1500 - 1800 m2 Castel Garden XS 55 MBS o záběru 53 cm a výkonu BS Quantum 5 k a je to znát oproti dříve používaným 43 cm. Taky bych pro takovou plochu volil 53 cm a velmi se mi osvědčil žací nůž s křídlovými lopatkami, obdobný... celý příspěvek >
Výběr stroje pro ruční orbu, 31.12.2009
Vše je jednak o rozměrech pozemku, jak píše kolega a taky o půdě. Pokud je půda střední až lehčí, pravidleně obdělávaná, pak je orba s jednoosým malotraktorem bez problémů. Ale pokud se jedná o orbu záhonu se zapojeným porostem, třeba zeleného... celý příspěvek >
Stínění skleníku, 30.12.2009
Ve skleníku byla uvnitř natežená igelitová fólie vyztužená moutouzem jako ochrana proti slunečnímu záření. Skleník je nijak nechráněn, stojí na jižně umístněné zahradě. Fólie se za léta rozpadla a budu jí muset nahradit. Bude lepší dát znova tutu... celý příspěvek >
Rozdíl mezi Kultivátor a Rotavátor, 30.12.2009
Rotavátor je označení pro rotační kypřič s vodorovnou osou rotace, pokud by se jednalo o rotační kypřič se svislou oso rotace, byly by to rotační brány. Rotační nářadí pro zpracování půdy se ve "velkém" zemědělství používá všude tam, kde... celý příspěvek >
Výběr stroje pro ruční orbu, 30.12.2009
Je to tak, pan Kohoutek má bohužel naprostou pravdu. Ovládání malé zahradní mechanizace pro zpracování půdy vyžaduje fyzickou zdatnost
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 25.12.2009
Zkuste zmenšit rozchod kol. Když se podíváte na obrázky na mountfield.cz, také tam uvidíte kultivátor s vozíkem při přepravě s menším rozchodem. ALespoň na MS 19 to funguje bezvadně.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 23.12.2009
A v čem je Mountfield tak trochu kopie Vari? Docela mě to zajímá
Technika orby, 13.12.2009 Obsahuje fotku
Našel jsem fotky. Foto 1 je zapojený porost tritikale setý v polovině října 2008 a posečený sekačkou s mulčovací záslepkou koncem dubna 2009 Foto 2 ukazuje orbu kultivátorem MS 19 s otočným pluhem, originální stroj, pluh i závaží Foto 3... celý příspěvek >
Technika orby, 13.12.2009
Zdání klame Mám půdu spíše hlinito písčitou. Když zaprší, tak se vytvoří pevná krusta, která zase drží vláhu. Pokud je sucho, musí být zálivka intenzivní, aby půda provlhla, jinak vše odteče. Je to vidět taky na těch hroudách. taže půdy spíše těžší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika