Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna CTH 126 poraďte, 7.5.2009
No to je právě ono. Nekoupím si na 2tis. metrů 2-válec Hondu za 130 tis. Leda to pak pojmout jako vedlejšák a sekat zahrady. Stejně bych rád něco kvalitního, ale běhat za sekačkou se mi nechce .
Sekačka, rider či traktor?, 7.5.2009
A co traktůek od Husqvarny, je bez problémů? Chci právě koupit CTH 126 tak snad budu spokojen.
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 7.5.2009
Taky bych ho rád koupil do 15.5. ale zatím nikdo nereferuje něco špatného. Radši si připlatím za hydro, prej to je věčný. Asi to nebude zlé, pokud by se někdo vztekal s nekvalitním výrobkem, snadno by narazil na diskuzi. Pokud vše funguje jak... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 126 poraďte, 7.5.2009
Zdá se, že zatím nikdo s tímto trakturkem nemá zkušenosti. Prodejce pravil, že je to velmi kvalitní a že jich prodali spousty a samé "děkovné dopisy" atak nějak...  Tak snad neudělám zásadní chybu. Cenově je to oproti jiným značkám... celý příspěvek >
Husqvarna CTH 126 poraďte, 4.5.2009
Traktůrek s hydropojezdem za 45tis. Je to rozumná volba pro zahradu 2000m? Nechci investovat 100tis. do profi traktůrku, ale také nechci koupit nějaký šrot. Máte někdo nějakou zkušenost? Dík...
Příslušenství k MT8-070 mini, 11.11.2008
Ahoj. Myslíte, že by se mini mohlo oplatnit i v lese? Spíš jde o to, jestli nebude hrabat s naloženou károu v prvním kopečku. Je mi jasný, že to neni LKT, ale něco by to vyjet mohlo, ne? A šel by za to navyjáček? Na přibližování tak 5m kusů dřeva,... celý příspěvek >
Oleo-Mac 746T, 1.11.2008
Mám OM BC 360 se čtyřtaktem Honda a používám jej k obsekávání plotů zahrady a nepřístupných částech pozemku okolo potoka a také pokud přeroste trávník a nechce se mi pořád vysýpat koš. Řekl bych, že tento stro s objemem 37 cm3 a výkonem 1,2 kW je pro... celý příspěvek >
Kultivátor MS 07 IN, 1.11.2008
Mám menší model MS 19. Také mi prasknul řemen pro rychlý pojezd, ale jenom jednoou. Od té doby raději vozím s sebou ten pro pomalejší pojezd. Jinak jezdím s vozíkem na "dvojku" a v pohodě. Jak říkám, řemen praskl jenom jednou, ale spíš... celý příspěvek >
Brambory klíčí už při sklizni, 30.8.2008
Já jsem se dnes s tímto jevem setkal také při sklizni brmabor, shodou okolností u Rosary, ale jen u těch hlíz, které "vylezly" z hrůkbů a byly najkou dobu vystaveny slunečnímu světlu.
Jak zvýšit výnosy brambor, 4.5.2008
Při pěstování brambor používám chemii při ochraně proti plísni - stříkám 2 x až 3 x podle potřeby, nejčastěji se jedná o přípravek Acrobat a 1 až 2 x proti mandelince přípravkem Calipso. Pro výživu rostlin kombinuji zelené hnojení - směs obilí a... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 4.5.2008
Důležitá je především bezpečnpost potravin. S rotoucí poptávkou po potravinách ve světě má budoucnost intenzivní rostlinná a živočišná výroba. Současné technologie umožňují aplikaci minerálních i statkových hnojiv, pesticidů a ostatních přípravků... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 26.4.2008
Také je třeba rozumně využívat chemických prostředků pro boj se škůdci - mandelinkou a chorobami - plísní. A vůbec není potřeba se chemie bát, neboť produkce tzv. biopotravin, jak se dnes u nás prezentují je jeden velký podvod.
Jaký kultivátor?, 20.4.2008
Rotavátorem jsem provedl mělké kypření, abych narušil mohutný kořenový systém tritikale, což usnadňuje orbu i samotné zaklápění rostlinných zbytků.
Jaký kultivátor?, 19.4.2008
Dnes jsem s kultivátorem Mountfield MS 19 zaorával porost zeleného hnojení tritikale. Porost byl minulý týden narušen za pomocí téhož stroje osazeného rotavátorem. Kultivátor byl osazen koly 4.00 - 8 se závažími a rovněž v předním ddržáku bylo... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 5.4.2008
Orba s malými koly - 4.00 - 8 je možná a docela v pohodě, ale pouze na zahradě, kdy se jedná o orbu opakovaně zpracovávané půdy. Pokud zakládám nový záhon místo trávníku, je nejlepší nejdříve drny roztrhat rotavátorem a pak orat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika