Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 13.12.2009
Díky za pochvalu vzhledem k tomu, že mám docela jílovitou půdu, tak nejraději orám za mírného vlhka a to nejn kvůli pluhu, ale kvůi prokluzu a celkové námaze. Louku jsem oral, právě když jsem zakládal tento záhon. Nejdříve jsem narušil drn hákem... celý příspěvek >
Technika orby, 13.12.2009 Obsahuje fotku
Obrázek orby s hobby technikou
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 13.12.2009
Také máte svým způsobem pravdu. Hovořím na základě vlastní zkušenosti, práce s rotavátorem na členitých záhonech, kdy je zpětný chod potřeba, potřeba couvání při vožení dřeva do dřevníku, zpracování půdy třeba s pluhem a otáčení na omezeném prostoru.... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 13.12.2009
Trochu rozšířím záběr diskuse. Bavíme-li se o farmářském malotraktrou, tak při srovnání MS 07 a Vari dané výkonové kategorie, musí Vari po technické stránce i po stránce poměr cena / výkon vyjít jako vítěz - převodovka vesuss řemeny, atd. Ale... celý příspěvek >
Technika orby, 13.12.2009
Ještě, když jsem si půjčoval na svou zahradu Vari systém, tak jsem orla se standardním pluhem a pokud se oraly záhony nebo pokud se oral záhumenek a to i majitelů toho Vari, tedy půda, která se pravidelně obdělávala, pluh fungoval bez úprav velice... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 6.12.2009
Myslel jsem si to. To jej proti MS 16 dost znevýhodňuje, protože v dopravě se bez zpátečky neobjete a nakonec při zpraocvání půdy taky ne, anebo jen velmi obtížně.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 5.12.2009
Jenom krátký dotaz, který souvisí s tématem. Má Vari Pony, který se mi docela líbí pro hobby nasazení, ač mám Mountfield MS 19, zpátečku, nebo má jen 2 rychlosti vpřed, což by byl jeho velký mínus. Díky za odpověď.
Řez třešní a švestek, 5.12.2009
A nemáte potom korunu jako koště, bez světla, se špatným přístupem? Přece jenom bych měl rád volnější korunu.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 5.12.2009
Při tom zatáčení a dopravě používám na MS 19 užší rozchod kol, osy jej umožňují a pak se zatážení naprosto bez problémů. Jinak při plném rozchodu kol je třeba mít osy a náboje dobře namazané, pak to funguje taky dobře.
Řez třešní a švestek, 5.12.2009
Dobrý den, mám na zahradě poměrně mladé stromy třešní, višní, švestek a blum i když poslední 2 jemované jsou i starší 20 let, ostatní tak 3 - 4 roky. Jak je to vůbec s řezem třešní a švestek při takovém průběhu počasí jako je letos. Mám strach, aby... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 3.6.2009
Tak 80 až 100 cm vysoká tráva je posekána a to pidi traktůrkem HQ CTH 126. Skončil jsem před 2hod. a co čtu diskuzi, pravdu mají ti co tvrdí, že to jde, ale dost pravdy mají i ti co říkají, že ne, protože je to na hranici možností. Sekl jsem 2,5 tis.... celý příspěvek >
Jaký traktúrek, 1.6.2009
Mám úplně stejnou zahradu (2,5tis.m) taky rovina a koupil jsem na to Husqvarnu CTH 126. Sice menší traktůrek s jednoválcem 12.5 koně, ale přijde mi neadekvátní kupovat pro takovou zahradu větší stroj. Cením si hydropojezdu, zrychlujete, zpomalujete,... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 1.6.2009
Tak dnes konečně celý den nepršelo a zítra zkusím vyrazit s novou HQ CTH126 na 2tis. m plochy, bohuže letos bude sekaná poprvé = až 80cm dlouhá stébla, průměr asi tak půl metru. Jestli to traktůrek přežije a zvládne nevím, ale večer poreferuji .... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 26.5.2009
Tak právě dnes přivezl technik od Husqvarny zbrusu nový CTH 126 a první zkušenost se zdá dobrá. Posekl jsem jen cca 200m protože jako na potvoru přišla hrozná bouřka, ale hlásili je, takže si nemůžu stěžovat. Bohužel to na traktůrek bylo příliš.... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 7.5.2009
To, že je něco z číny ještě nic neznamená. Mají rozsah zboží od kvalitních věci v továrnách, které řídí západní majitelé, ale taky po úplný brak. Můj notebook HP má taky cedulku made in China a to je ňáká značka. Jde o to na jakou úroveň je výrobce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika