Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Leknín ve vaně na plném slunci, 17.6.2012
Zdravím vespolek! Zrestauroval jsem starou litinovou vanu a chtěl bych ji osadit leknínem a nějakými dalšími vodními rostlinami. Problém je, že na ni mám místo jen na celodením slunci a mám pochybnosti, jestli se na tom úpalu voda nezačne... celý příspěvek >
Objem jezírka, filtrace, 17.6.2012
nevím, který je lepší. Sám mám Biotec 18 a jsem s ním spokojený. s rybí osádkou jste to podle mě přehnal, a to docela dost. Z toho taky s největší pravděpodobností pramení Vaše problémy s kvalitou vody. čerpadlo je možná výkonné až moc.... celý příspěvek >
Ozdobnice čínská - skut. velikost, 13.6.2012
Moc Vám oběma, Květo a Lído, děkuji za odpovědi! Díky Vám už v tom mám o poznání jasněji.
Ozdobnice čínská - skut. velikost, 12.6.2012
Moc děkuji za Vaše poznatky, Lído. Zajímavé je, že na štítcích to mám přesně naopak - vyšší má být strictus (2,5m) a nižší variegatus (1,8m), ale mám tendenci věřit spíše Vám, protože popisky na štítcích mi přijdou takové "univerzální", u Dračíku... celý příspěvek >
Ozdobnice čínská - skut. velikost, 11.6.2012
Zdravím vespolek! Zakoupil jsem dvě ozdobnice za účelem lehkého zakrytí vstupu do koupacího jezírka. Jedna je M. sinensis variegatus a druhá M. s. strictus. Na štítcích je samozřejmě i výška v dospělosti, ale není mi jasné, zda je to počítané... celý příspěvek >
Jezírko se spodní vodou, 1.6.2012
Gula se umísťuje do fólie, ale pod ní (pokud se nepletu) musíte stejně vybetonovat nějaký "domeček" a vedení pro potrubí. Takže já myslím, že byste to měl udělat stejně, jen vynecháte tu fólii...
Mráz na víkend, 30.5.2012
Pořádné kroupy jsme už letos měli (Chlumec n.C.), děkuji pěkně...
Loni Lignohumát letos Mykorhiza, 28.5.2012
Podílel jsem se malým dílem na konstrukci výrobní linky (umístěna v JAR) a tak si dovoluji vypsat tu trochu svých znalostí o tomto produktu (prosím znalejší o případné opravy): 1) jedná se skutečně o nějakou symbiotickou houbu, která pomáhá vázat... celý příspěvek >
Uzení podle počasí?, 11.12.2011
To asi měl, ale problém podle mě nebyl ani tak v tom, že by to nehořelo (poleno shořelo za stejnou dobu jako obvykle), jako v tom, že mi z nějakého důvodu nešlo teplo do udírny. Jakoby do udírny šel jen kouř a teplo šlo jinudy... Je mi velmi trapné... celý příspěvek >
Uzení podle počasí?, 11.12.2011 Obsahuje fotku
Zdravím vespolek! Mám problém s uzením, přesněji s teplotou. Udil jsem v této udírně mnohokrát, ale nyní se mi už třikrát za sebou dost nedaří. Zatímco minule jsem nebyl schopen snížit v udírně teplotu pod 80°C, právě teď se potýkám se zcela opačnou... celý příspěvek >
Stříhání popínavé růže, 14.9.2011 Obsahuje fotku
Měl bych také dotaz ohledně zmlazení pnoucí růže. Mohu nevzhlednou starší růži naprosto radikálně zbavit všech starších výhonů a ponechat jen dva tři mladší pruty? Pokud ano, mám tak učinit letos na podzim, nebo příští rok na jaře? Případně fotku... celý příspěvek >
Málo vody ve studni - prokopání či nová?, 13.8.2011
Dobrý den, ve vrtu, který se mi dosud nikdy nepodařilo vyčerpat, mi zcela náhle (zhruba před 14ti dny jsem bez problémů čerpal) výrazně poklesla hladina. Měl jsem tam cca 5 metrů vodního sloupce a ani při odběru 1,5m3/hod jsem nikdy nedojel do sucha... celý příspěvek >
Za kolik prodat česnek?, 16.7.2011
Tak dnes jsem koukal v tom diskontu, co se v angličtině jmenuje Halíř, na český česnek, čtyři hlavičky za 69,90 Kč.
Díra v sudu, 10.7.2011
Co takhle napsat, o jaký sud se jedná, resp. z čeho je vyroben?
Zahradní jezírko, 10.7.2011
Aby voda zůstala co nejchladnější, tak by hloubka musela být imho tak 4 metry a více. Mám větší část jezírka hlubší než dva metry a přesto se to při koupání promíchá a chladná voda ze studně je do dvou dnů ohřátá...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika