Příspěvky uživatele - 99.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý strom, 1.12.2008
Strom jsem viděla v zoo, v Praze.
trávník - vápnění, 25.11.2008
Dobrý den, lze pro vápnění trávníku (zbavení se mechu) požít teď před zimou vápno které se používá pytlované pro maltu? Mám ho nakoupené a už ho nevyužiji... Díky za odpovědi
Poradíte s kultivátorem?, 15.10.2008
Dobrý den, chtěla bych rodičům koupit malý kultivátor (jestli se tomu dá tak říkat - představa tak do 8000Kč). Mají na zahradě několik menších záhonků (max 3 x 5 m) a vše dělá matka. Chtěla bych jí to usnadnit. Jelikož jsem v těchto věcech... celý příspěvek >
Brouk v jezírku, 18.9.2008
jak velké ryby je schopný napadnout? Mám KOI kapříky a zlaté karasy - velikost od 8cm do 15 cm... mám se obávat napadení?
měsíčková mast - sádlo?, 17.9.2008
dobrý den, prosím o radu ohledně domácí výroby měsíčkové, případně i jiné masti (heřmánek apod.) - je lepší koupit vepřové sádlo a z něj ji udělat, nebo nějakou vazelínu a z ní to udělat? Případně jaký použít poměr sušených květů. Díky za odpovědi.
Canna - indická, 21.8.2008
obecné staré pravidlo pro výsadbu hlízy Canny je v čase, kdy vysazuji brambory-osvědčené, že vykvetou v letě k poznámce o roztrhání květináče-ano mám také tuto zkušenost, chce to jen nasadit přiměřeně menší hlízu
různá velikost bobulí, 14.8.2008
pomůže v tuto dobu ještě nějaký postřik proti padlí? nebo už je pozdě?
netřesk na kmínku, 14.8.2008
díky za odpověď - netřesk to není, a podle obrázků na internetu to vypadá na to aeonium
netřesk na kmínku, 12.8.2008
prosím o určení rostliny ale bohužel nemám fotku. Vypadá jako netřesk ale roste na kmínku (dužnatém) Roste tuším v Chorvatsku
Jakou hobby benzinovou pilu?, 8.8.2008
PS5000 jsem koupil bez dekomresoru a rozhodně mě neschází. Pila startuje dobře a odpor je malý. Studená se protočí na 3 pokusy do prvního zapálení, potom 1 až dva pokusy na střední polohu vypínače startuje. Teplá do pila do půl... celý příspěvek >
Jakou hobby benzinovou pilu?, 7.8.2008
Půjčovna je možná pro Vás opravdu nejlepší řešení.  Všichni tady doporučují malou pilku na malý objem dřeva, ale pokud se jedná o silné dřevo byť příležitostně tak z vlastní zkušennnosti to nemusí být dobrá volba. Tak to jsem se... celý příspěvek >
filtrace - vyčištění, 1.8.2008
jak se prosím provádí výměna písku? Mám filtraci z Mountfieldu - zvládnu to sám nebo je nutné aby mi to někdo poprvé ukázal?
Fíkovník, 31.7.2008
Zdravím, zatím nemám zkušenosti s fíky ale na podzimním řízku (sehnal jsem od známého), který je nyní cca 30cm vysoký se mi už "klube" plod - mám ho ulomit nebo ho můžu nechat? Je zatím cca 0,5 cm velký (tedy spíše malý) - takže nechat nebo ulomit?
Škůdce na borovici, 8.7.2008
měl jsem to na borovici také, a při bližším ohledání jsem pod vrstvou těch "válečků" objevil housenky - ale co je to konkrétně to Vám nepovím. Vysbíral jsem je a byl pokoj.
voda v bazénu, 3.7.2008
jak je to prosím s tou modrou skalicí - pokud ji použiju - je nutné potom stále hlídat pH, používají se stále chlorové tablety, chloršok či flokulant?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika