Příspěvky uživatele - 99.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kupa novej pily, 9.1.2008
Počet oktanů nemá vliv na výkon motoru, oktanové číslo udává jen sklon k detonacím. Výhřevnost všech benzínů je stejná. Někdy může být zřetelný rozdíl hlavně kvůli ceně, kdy natural 98 si nedovolí prodejce tak ošidit jako levnější nízkooktanový... celý příspěvek >
Begonie, 8.1.2008
Na výstavě ve Věžkách jsem si koupil rostlinku, podle sdělení prodávajícího begonii. Je to malý stromeček s malými listy a kvete malými bílými květy (cca 1cm). Nevíte jak správně pěstovat? Zatím ho mám v kuchyni za oknem ale mám strach aby přežil... celý příspěvek >
Bylinky , 31.12.2007
Dorý den, kdo mi prosím poradí s nějakou dobrou prodejnou, kde lze koupit bylinky (venkovní). Nevím zda je lepší koupit semínka a sám provést výsev, či raději koupit malé rostlinky. Jsem z okolí Brna. Děkuji
jméno rostliny, 27.11.2007
Na netu o ní nikde není moc napsáno, nebo to nemohu najít... A kde se dá koupit?
jméno rostliny, 23.11.2007 Obsahuje fotku
oprava  ;o)
jméno rostliny, 22.11.2007
Dobrý den, nevíte někdo název této rostliny, případně další informace o ní?
Otáčkoměr, 7.11.2007
Otáčkoměr asi nebude i na motorové pily. Maximální otářky nejsou uvedeny a podle vyfoceného displeje to vypadá, že dokáže zobrazit jen 4 místný údaj. Z popisu nevyplývá zda se dají vymenit baterie. Viděl jsem podobné levnější přístroje kde to... celý příspěvek >
Fíkovník, 17.9.2007
Máte někdo zkušenost s fíkovníkem vysazeným ze semínka? Mám ho už asi 3 roky je vysazený ve volné půdě (i přes zimu) je to asi 1,5m velký keř. Ale bohužel neplodí - je šance že bude plodit i bez nějakého roubování??? Děkuji za všechny rady a... celý příspěvek >
Strelicia reginae, 14.9.2007
Dostala jsem kvetoucí strelicii před 20 lety ze zahradnictví. Je 2,5 m vysoká v paneláku, kde se vůbec netopí a ještě nikdy nekvetla.
Neznámá hmota na mulč. kůře, 4.9.2007
Taky to máme na zahradě a pak z toho vyrostou houby podobné smrži.
milionbels, 13.7.2007
Dobrý den, nevíte dají se v obchodě koupit semena milionbels? Jak je jinak možné je množit?
petunky přezimují těžko, 11.7.2007
Dají se sehnat semena milionbels? Nebo je nutné kupovat na jaře rostliny v obchodě?
víno - postřik, 12.6.2007
Dobrý den, čím mám postříkat vinohrad nyní po odkvětu? Zřejmě něčím proti plísni, ale jaký přípravek je dobrý? a jak často nyní stříkat?? Děkuji za odpovědi.
Jezírko - rybičky - nemoc?, 8.6.2007
Dobrý den, potřebuji poradit ohledně onemocnění rybiček v zahradním jezírku. Karas má na boku poranění které mu hnisá (možná poranění od kočky která ho zasáhla). Nevíte zda je možné něco dát do jezírka (bylo mi porazeno vápno) kde jsou ostatní rybky,... celý příspěvek >
kroucená vrba, 22.5.2007
Mám na zahradě kroucenou vrbu cca 3 roky (průměr kmínku cca 8 - 10cm), problém je že její přírůstky jsou 3 - 4 m za rok a jsou příliš silné. Přitom když někde tyto vrby vidím mají slabší krásně převyslé větvičky. Bylo by řešením udělat v kmínku zářez... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika