Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Použijte Stihl FS 130 a dbejte na neustále velmi ostře nabroušený žací kotouč.  Nemá smysl tahat 8kg na ramenou. Každé zbytečné kilo váhy navíc Vás znechutí.
Výběr zahradního traktoru, 16.7.2010
Tady nastává ještě potíž v tom, že alespoň dobrá polovina strojů vybavených hydrem nemá plynový pedál, ale dva pedály (případně nepohodlnou kolébku špička-pata) ovládající každý samostatně směr jízdy vpřed/vzad a plyn je pouze ruční u volantu. Dokud... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 16.7.2010
Petře, ve Vašem případě je důležité, jak moc prudký kopec na zahradě máte. Pokud je to opravdu sešup, potřebujete na traktoru převodovku která má uzávěrku diferenciálu nebo pohon 4WD. To nejen pro zlepšení trakce na vlhké trávě ale hlavně proto, že... celý příspěvek >
Zahradní traktor Countax a2050he, 14.7.2010
Už jsme to tu v jiném vláknu probírali, je to skutečně fa Agrostis a se servisem by neměl být tedy problém.Najděte si jejich stránky a požádejte o nabídku.Komunikace je s nimi velmi dobrá, jiná věc jsou ceny kompletních strojů. Dejte vědět, jak... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
To bude velmi dlouhé vlákno... !!! Především by sem měli psát Ti, kdož mají zkušenosti se sečením vyšší trávy Vámi požadovaným typem sekačky. Teoretici nechť prominou. Není problém posekat vysokou trávu rotačkou se sběrem, ale je k tomu třeba... celý příspěvek >
Žací nůž vs. struna, 2.7.2010
Ne, nebylo to v "inej téme". Byl to pouze Váš názor a je rozhodně nesprávný. Musíte rozlišovat výkony a pracovní otáčky různých typů "křovinořezů" a uvědomit si, že Vám to sice funguje tak jak píšete, ale ostatním nemusí.... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 21.6.2010
Tak díky Vojto, dobrá práce. Servis by tedy byl na světě! Pozor, firma se teď jmenuje agrostis!  Nějek mi tam chybí v nabídce Countaxu vodou chlazený motor diesel Yanmar, ale nevadí.To je ono.  Výrobce na anglických stránkách... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 16.6.2010
Tak jsem Vašeho Countaxe zevrubně zkoumal dle dostupných dat a zatím vypadá jako skutečně vhodný stroj CS zahrádkáře a sadaře :-),který netráví život každotýdenním sečením velké zahrady a pokud tráva přeroste, nic moc se nestane. Mohl by díky... celý příspěvek >
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 16.6.2010
Potřeboval bych od Vás vysvětlit, jak trojcípý nůž rozmlátí vysokou trávu. Něco asi dělám špatně - když chci trávu rozbít, použiji vždy strunu.Pokud suším jakkoliv vysokou trávu tak nabrousím dokonale trojzubec a ještě se mi za cca 20 let nestalo,... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 13.6.2010
Děkuji za odpověď. Výška trávy 1m je pro rotační nůž špičková hodnota, sekám takovou s Hondaou HRX 537 hnanou variátorem na nejnižší možné rychlosti ale je mi jasné, že ji za chvíli odrovnám. Sekačka má se správně tvarovanými noži oproti... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 13.6.2010
Děkujeme za radu. Až se na Countaxu nebo Westwoodu vysype něco specifického, kdo nám dodá ND případně stroj v budoucnu v rámci celé ČR odservisuje??     Díky za odpověď!! Co u Vás znamená "opravdu hodně vysoká... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 12.6.2010
Bod 3/ je vážně zajímavý. Vysvětlete mi prosím, v čem se sníží kvalita plnění koše sekačky při použití příliš ostrého nože?? Děkuji.
Svoz sena, 8.6.2010
Máte pravdu, blízko lesa je více mechu a tráva je hustá pouze místy. Pokud se nám do diskuse nenamotá opět nějaký fanatický nesmiřitelný prudič se svými slaboduchými výkřiky, dobereme se výsledku. Už jsem zkoušel při údržbě travin lecjakou... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
Nikde není přeci řečeno, že je nutné celou plochu sekat najednou.
Svoz sena, 7.6.2010
Nemohu tu nikde najít doporučení sekat 1,5 ha rotačkou (a ještě k tomu 2x )!!!   Reagoval jsem tímto na rezolutně odmítavý příspěvek nade mnou, který se týká sečení velmi vysoké trávy zahradním traktorem.Prostě to lze, má to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika