Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Nic ve zlém, já jen že Váš první dotaz působil dost jednoznačně. U té trávy pochopitelně záleží na skladbě porostu, jeho hustotě a výšce.Viděl jsem už dost silnějších traktorů trápících se s rotačkami na hranici možností. Rezerva výkonu žádná a... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.4.2010
Situace se opravdu komplikuje.Z Vašeho prvotního dotazu se zdálo, že víte zcela přesně na co se ptáte a že nebudete tak lehce ovlivnitelný. I s tou kabinou jste obrátil, tak nevím. Měl byste vědět, že zadní závěsy jsou vyráběny dle norem a... celý příspěvek >
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 5.4.2010
Vyhledejte si odstředivá čerpadla-vyberte si dle libosti (např.Ecojet) a doplňte ho o elektronický hydrostat(automatic pump control).Hydrostat našroubujete (přes koudel) na těleso čerpadla, čerpadlo doplníte ještě o kus nasávací hadice s... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 4.4.2010
K té louce - v tom případě ano, byla by to škoda mulčovat. Byliny nadevše! Psal jste původně o " vysoké nekulturní trávě",tak jsem to pochopil jako materiál, který nestojí za nic. Osobně mulčuji jak zamokřené i vyprahlé louky a s... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 4.4.2010
Osobně se domnívám, že s danou částkou jste požehnáním pro prodejce podobných strojů. Podívejte se pořádně na toho Deera, na svých CS stránkách mají výběr dle uvážení - v lehčích provedeních se jedná zřejmě o japonský Yanmar (v tomto... celý příspěvek >
Jak zničit mech na zahradě?, 31.3.2010
Taky sekám většinu zahrady poprvé po odkvětu kopretin ale ty kopretiny musí mít kde vyrůst. V opravdu hustém mechu neroste téměř nic.Taky jde o to, jakou použije kdo techniku-normální rotačkou s košem určenou na běžný trávník je to pak už skoro... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 31.3.2010
Ponechme nejprve tazatele ověřit stav hladiny vody ve studni, pak zkusit zavodnit čerpadlo dle výše popsaného postupu.Pokud by čerpadlo bylo skutečně na výměnu, nemá smysl se bavit o čerpadlech z obchodního domu. Psal přeci, že se jedná o... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 31.3.2010
Bod 0. Je ve studni voda? -  je fakt asi první možnost, která mě tedy po jarním tání fakt nenapadla.
Čerpadlo Sigma, 31.3.2010
Pětistupňové čerpadlo je nesmírně výkonné, můžete zkusit začít zjištěním, jestli Vám tzv.nezapadla voda. Sloupec vody od hladiny ve studni až po čerpadlo se přetrhl a voda odtekla do studny, zřejmě přes netěsnící zpětnou klapku na sávacího koše.Na... celý příspěvek >
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
Jasně, petrolej je klasika. Přemýšlím, co se asi tak mohlo dostat mimo trávy do ložisek kol této sekačky a pochybuju, že ji kdy kdo vůbec maže, takže jde asi spíš o rez. WDčko (nebo Konkor) mě napadlo jako nejjednodušší a nejrychlejší způsob pro... celý příspěvek >
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
Zkuste ještě nejprve ložiska několikrát pořádně prostříkat WD 40.Konzervant to není dobrý ale uvolňovač ano.Podařilo se mi s ním rozpohybovat zcela zarezlá ložiska. HQ  !!!
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
A to je na takovýchto sekačkách právě geniální -vysypáváte koš a motor běží dál, nebo pouze na chvíli stáhnete otáčky na volnoběh. Netrápíte motor a startovací mechanismus (ani sebe) neustálým namáháním při startech. Pro... celý příspěvek >
Ořez (totální?), 22.3.2010
Člověče, žijete vůbec v této zemi? To si myslíte, že když tam ty dráty " někdo" instaloval, že se ptal majitele? To, že na údržbu desítky let nikdo ani nesáhl a teď se honem honem honí prořezávky zeleně je na dlouhou debatu. Je vidět,... celý příspěvek >
Male sadbove brambory, 17.3.2010
Pochopitelně je možné je dávat po dvou .
Japonský malotraktor Kubota, 8.3.2010
Pokud jsou pro Vás "číňané" moc velcí a hledáte menší a obratnější stroj pak nechápu, co by Vám zde tak asi mohl kdo odpovědět. Podívejte se na stránky "dovozců" starších jap.malotraktorů(např.výše zmíněných) a máte jasný hrubý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika