Příspěvky uživatele - 136.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc jabloní, 8.3.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu.Na podzim jsem vysadil jablůňku a teď při kontrole jsem zjistil fleky odumřelé tkáně na spodku kmínku a na vrcholku. Loni mi to udělaly dva stromky opodál, ale byly starší a postižení bylo jen na konci větví a během léta se... celý příspěvek >
choroba muchovníku, 16.7.2008
Tak prince William už je K.o. nerozchodil to. Na druhých dvou muchovnících olšolistých se ukázaly stejné příznaky (hnědnutí listů od okraje) Postříkal jsem proti houbám(Kuprikol).Ten menší keřík se začal zlepčovat -podráží odspodu. U většího... celý příspěvek >
vodní meloun, 26.6.2008
Dlouho se nám nedařilo vypěstovat meloun normální velikosti, vždy to dotáhly na cca 20cm.Loni zahradník unás na vsi "udělal" plné pole melounů až do 15kg. Jeho rada  - roubové sazenice, sáže ve velikosti kolem... celý příspěvek >
choroba muchovníku, 26.6.2008
Mám podobný problém. Mám muchovník olšolistý 2 odrůdy letos zasazené, ty rostou vpořádku.Ale ještě jsem si loni napodzim pořídil 2ks Prince Williama.-v nevytápěném skleníku mi obě rostlinky veklé cca 10cm vykvetli. Na radu známého jsem květy... celý příspěvek >
Ostružina jaká je to odrůda, 13.6.2008
Já mám asi odrůdu Thornlees Evergreen -beztrná s krásně třepenými listy.Stála asi 260Kč. Drůhým rokem měla spousty plodů (až 2,5cm) Bohužel na cedulce bylo uvedeno nestříhat a tak mi loni udělala velký keř skoro bez plodů. Letos jsem tedy rostlinu... celý příspěvek >
Jak pěstovat Kumoi?, 12.6.2008
Moje kumoj taky 3 roky skoro nerostla, přírůstek tak 10-15 cm rok(druhý rok se urodily 2 plody) Pak mi kmen oholily husy!!! Už jsem se s ní loučil a těsně nad místem roubování vyrazil jeden proutek, druhým rokem po poškození dorostl 2,5m... celý příspěvek >
Kiwi "Jenny", 11.6.2008
Plodí již někomu tato odrůda velkoplodého kiwi, prý samosprašného?  A kolik plodů? Jednu rostlinu mám 4tým rokem a loni promrzla.Druhá rostlina je loňská a už teď má větší nárůst hmoty než ta první rostlina.Děkuji za reakce a případné fotky.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika