Příspěvky uživatele - 207.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořezání starší švestky, 26.3.2013
Děkuji za reakce, pozitivní zpráva je, že se s tím dá podle vás něco dělat, ale potřebovala bych vědět něco konkrétního - jestli můžu jen regulovat přírůstky (o kolik), nebo si můžu dovolit zaříznout i do staršího dřeva atd. Chápu, že se špatně radí,... celý příspěvek >
Ořezání starší švestky, 25.3.2013
Dobrý den, jsem laik, který se začíná starat o starší zahradu, proto prosín o radu týkající se dvou švestek. Nejedná se o "pravé" švestky, ale původní majitel tomu říká pološvestky - mají modrou barvu, ale jsou velké jako slepičí vejce, takže asi... celý příspěvek >
Vyhodit nebo zachránit?, 11.7.2012
Dobrý den, mám po dědovi zahradu u chaty o kterou se začínám starat. Vždycky tam byla vysázená záplava rybíru a angreštů, úroda obrovská, keře nádherné a zdravé i přes to, že ke konci už byly zarostlé trávou, protože děda nestíhal. Přišlo ale... celý příspěvek >
Místnosti plné much - co s tím?, 21.5.2012
Děkuji všem za příspěvky, opravdu to asi bude chtít opravit obložení, jenže zahrada i chata jsou tak zanedbané, že nevíme co dřív, tak jsem myslela že nový nátěr a utěsnění starého obložení ještě počká. Je to přece jenom finančně a hlavně časově... celý příspěvek >
Místnosti plné much - co s tím?, 19.5.2012
Lído děkuji za reakci, i když je úplně mimo. Vím jak jste to myslela, ale tady není problém v tom dostat ty mouchy z místnosti, oni by rády uletěly ven, jenže nemají kudy. Místnosti jsou přes týden zavřené, takže polovina co jich odněkud vyleze... celý příspěvek >
Místnosti plné much - co s tím?, 19.5.2012
Mám po rodičích chatu u lesa a už asi třetí nebo čtvrtý rok se na podzim a na jaře potýkám s neobvyklým problémem, na který jsem se snažila najít odpovědi i tady ale nic podobného tu ještě nikdo neřešil. Chata má zděné přízemí a klasickou šikmou... celý příspěvek >
Líska ve skalce, 5.4.2012
Děkuji za odpovědi, Jak psal pan Vysloužil opravdu teď vypadá jako vzrostlejsí rybíz, lístečky má po celé délce výhonú, takže je to taková zelená koulička a bylo mi ji líto. Ale protože vím, jak vypadají lísky u sousedů, kteří z nich mají něco jako... celý příspěvek >
Líska ve skalce, 4.4.2012
Dobrý den, Na poměrně velké skalce máme v rohu malý lískový keřík, který tam vyrašil patrně zásluhou veverky (pozemek je u lesa). Zatím mi tam nevadí, je asi metr vysoký s asi 8 výhony, takže má i pěkný tvar. Mám ale strach, jestli půjde v "okrasném... celý příspěvek >
Opadávání listů angreštu a rybízu, 11.7.2011
Dobrý den, prosím o radu, kde jsem udělala chybu s angreštem a rybízem: předloni na podzim jsem vysadila asi 6 stromkových angreštů a 8 černých rybízů, různé odrůdy. Dobře se ujaly, loni udělaly krásné přírůstky, ovoce jsem v začátku odstranila, aby... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 8.6.2011
Velmi mě zaujal tento příspěvek, protože mám poměrně velký pozemek a každý rok řeším co s posečenou trávou. Zatím vždy skončila na kompostě, protože jsem tady kdysi v nějaké diskusi četla, že mulčovat se má pouze zaschlou trávou, protože pokud dáte... celý příspěvek >
Vyroste nová korunka?, 8.6.2011
Právě se začínám starat o zahradu po rodičích, kteří už to nestačí, takže se omlouvám za dotaz, který se může zdát odborníkům jako základ, který každý zná. Tatínek vypěstoval z pecky 4 broskvoně, které ale ponechal svému osudu a teď jsou z nich více... celý příspěvek >
Zničím jitrocel vytržením?, 5.6.2011
To jsem tedy čekala že to už budete mít vyzkoušené když odpovídáte na dotaz Jitka
Buxus - snese radikální střih?, 2.6.2011
Dobrý den, prosím někoho zkušeného o radu. Kdysi můj tatínek zasadil na skalku malinký buxus, který se asi 15 let nestříhal a teď má na výšku přes 2 metry a na šířku asi 1,5m. Je to krásný keř, ale protože je zasazený na vrcholu skalky,... celý příspěvek >
Zničím jitrocel vytržením?, 2.6.2011
Děkuji všem za odpovědi, vyryla jsem během několika dní po volných chvílích asi 4 plná kolečka jitrocele. Moje uspokojení však vzalo za své když jsem zjistila, že tam, kde jsem začala, se na místech po vyrytých rostlinách objevují zdravím kypící... celý příspěvek >
Zničím jitrocel vytržením?, 12.5.2011
Zdravím všechny bojovníky s plevelem! Nějak jsem podcenila rozmnožovací schopnosti jitrocele a teď mi přerůstá přes hlavu. Ze zeleného porostu typu " tráva a sem tam jitrocel" se stal porost "jitrocel a sem tam tráva" Jde o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika