Příspěvky uživatele - 166.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lípa - Kdy řezat?, 26.10.2007
Dobrý den z českolipska. Také bych požádal kdy ořezávat lípu. Dále prosím o doporučení jaké ovocné stromy vysadit na zahradě kde jsme v nadmoř. výšce 450 m. Vše mě tu omrzne, kůra praská. Děkuji předem Laušman. Kde si přečtu odpověd?
Lze upravovat živý plot z lísek?, 23.10.2007
V čem je problém s plotem z lísek?Minulý rok jsem vysadil 200 lísek ve vzdáleností 60 cm od sebe. Letos budu vysazovat dalších 380. Metr před ně sázím v další řadě dřišťál obecný. každé tři metry do mezery mezi lísky trnitý ostružiník, a sem tam... celý příspěvek >
Oleo Mac 951, 31.8.2007
Zkuste to takhle, měl jsem taky potíže a tohle mi pomohlo. petrsky- start pily A. Odbrzdíme pilu!!!B. Vypínač v poloze "Vypnuto" C. zapnutý sytíč D. Dekompresní ventil zamáčknutý E. zaaretovaný plný plyn F. pila je na rovné zemi (kryt listu sejmutý a... celý příspěvek >
Zmarlika Kanadská - Jak se dá pěstovat u nás?, 5.7.2007
Mám semínka. Můžu poslat.Kohant
Smrcky na zivy plot, 4.5.2007
Souhlasím s Olgou, to zas někdo přišel na věc pizdit smrky. Vypadá to i dost hrozně. Podle mého je to škoda, doporučuji něco jiného, je toho spousty a hlavně o to všem nejprve přemýšlet, než vytvářet zbytečné zrůdnosti. David
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika