Příspěvky uživatele - 141.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně hokaido?, 24.5.2009
Dobrý den, já jsem na jaře objevila velké množství sazeniček různě po zahradě, dostaly se tam z kompostu, kam jsem vyhodila vydlabaný vnitřek dýně se semeny :-). Oproti těm, co jsem pracně předpěstovávala, jsou tyto rostliny už velmi pěkné a... celý příspěvek >
Rajcata vysazena mezi kvetiny?, 5.5.2009
Některé staré odrůdy rajčat i další zeleniny můžete najít u obecně prospěšné společnosti Gengel, která se zabývá uchováváním starých a krajových odrůd. Letos už to se semínky nestihnete, ale třeba příští rok... Zdena
Rajcata vysazena mezi kvetiny?, 2.5.2009
Já rajčata vždy pěstuji ve smíšených kulturách, loni třeba v kombinaci s afrikány a různými druhy bazalky, jiný zase v kombunaci s lebedou zahradní, měsíčkem a dalšími. Vhodné rostliny do sousedství rajčat naleznete třeba v knize Zdravá zahrada od... celý příspěvek >
Výsadba nového stromu, 13.4.2009
Dobrý den, letos jsem zasadila prostokořennou broskvoň a meruňku - zásilka přišla ze školky poštou (sruhý den po odeslání), kořeny stromů jsem na cca 14 hodin namočila do vody, pak zakrátila a vysadila na připravené stanoviště. Dobře zalévám, navíc... celý příspěvek >
sestřih mladé meruňky, 3.4.2009
Pokud bych nezakládala kotlovitou korunu (ano, pochopili jste správně, meruňky jsem nikdy nepěstovala), nechala bych tam tedy ten temrinální výhon a ten bych jen o něco zakrátila? Děkuji!
sestřih mladé meruňky, 3.4.2009
Děkuji, tak jsem si to nějak představovala. Jen se chci zeptat, jestli tedy mám čekat 3 týdny - myslela jsem, že se tenhle řez dělá hned po výsadbě, aby se stromek lépe uchytil - udělal se rovnováha mezi menším množstvím kořenů, které utrpěly při... celý příspěvek >
sestřih mladé meruňky, 3.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem zasadila prostokořennou meruňku a přestože jsem se snažila řez po výsadbě nastidovat zde na fóru i v knize, přeci jen se raději zeptám zkušenějších: na kolik pupenů mám zkráti postranní větve? mám odstarnit prostřední)tuším,... celý příspěvek >
měsíčková mast - sádlo?, 28.3.2009
Na domácí výrobu měsíčkové masti se dá použít i bambucké máslo - není živočišné, jen rostlinné a i samo o sobě je skvělé - třeba na mazání rozpraskaných rukou. U domácí výroby mastí může nahradit sádlo, i když cena je samozřejmě vyšší. Ale nestalo... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.3.2009
Pořídit kachny - indické běžce. Zdena
Rozestupy stromků - spon, 19.3.2009
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mám pěkné místo u zdi, kam bych ráda vysadila meruňku. Uvažuji, že bych vysadila dvě, ale nejsem si jistá, zda by pak nebyly nasazeny moc nahusto vedle sebe a neprospívaly by. Jaký minimální odstup byste... celý příspěvek >
semínka, 28.2.2009
Dobrý den, asi nebudu psát všchny odrůdy, co pěstuji nebo jsem zkoušela pěstovat (jsem tak trochu maniak), ale hodně se mi zatím osvědčilo rajče z Gengelu Omas Liebling (výborná chuť, mohutné, zdravé rostliny - vydržely až do konce října, než jsem... celý příspěvek >
semínka, 27.2.2009
Jak jsem psala, část pěstovaných rajčat jsem pěstovala bez mulče, jen ve smíšené výsadbě a část zamulčovanou (také ve smíšené výsadbě). Ta zamulčovaná prosperovala lépe a potřebovala méně vody (jsem příznivec přístupu rajčata nezavlažovat moc často,... celý příspěvek >
semínka, 26.2.2009
Chci poděkovat za zajímavý tip o rakouském farmáři - po prohlédnutí jeho stránek jsem si prostudovala ještě další zahraniční odkazy o pěstování rajčat bez vyvazování. Asi to letos zkusím, ale u nějakých menších rajčat - u třešňových rajčat to prý jde... celý příspěvek >
Staré odrůdy rajčat, 12.2.2009
Omluva - Stupické to není, protože to mají v nabídce také. Takže co by Czech´s Bush mohlo být? Z.
Výsev rajčat, 12.2.2009
Dobrý den, já rajčata většinou sázím začátkem března (pro venkovní pěstování). Snažím se také sázet podle Lunárního kalendáře, dříve jsem také používala kalendář Krásné paní, ale mnohem přesnější a přímo pro zahrádkáře určený jsou Výsevní dny (Maria... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika