Příspěvky uživatele - 141.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy rajčat, 12.2.2009
Hezký den všem, začla jsem postupně do zahrádky zaazovat straré odrůdy (nejen rajčat) a na zahraničních stránkách jsem nalezla informaci, že "rajče z Československa," je velmi oblíbená stará odrůda. Například podle... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Zdravím všechny, přidávám se k hlasům více se držet tématu. Zároveň chci napsat, že na příspěvek o třetím světě jsem reagovala i přesto, že se netýká původního tématu - směšovat úmrtnost v Africe s ekozemědělstvím mi připadá nemístné. S... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 9.2.2009
Chci poprosit autora pod přezdívkou „Chemický Alí“ o referenci na „výživové odborníky,“ resp. na jejich práci (předpokládám vědeckou studii), která ukazuje na souvislost ekologického zemědělství a mortalitou ve třetím světě.... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 26.1.2009
Dobrý den, dnes jsem e-mailem dostala odpověďi od dvou biopěstitelů, které mi pomohly si spolu s Vašimi odpovědmi mnohé ujasnit a třeba budou zajímat i Vás. Jako klíčové vidí oba pěstitelé zasazení stromku tolerantního ke kadeřavosti (využívají... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 24.1.2009
Posílám pro inspiraci odkaz na tři videa (v angličtině), které představují dvě intenzivně organicky obhospodařované příměstské zahrádky (v jiném klimatu) a jednu permakulturní farmu. Tady rozhodně nevypadá, že by biozahrádka musela znamenat... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 24.1.2009
Dobrý den, děkuji moc za reakce, nějaké rady jsem našla i v německém diskusním fóru, takže broskvoň vyzkouším. Zaujala mne poznámka, že u zdi by broskvoň nemusela kadeřavostí tolik trpět - ráda bych jí totoiž poblíž zdi zasadila. U předchozího... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 23.1.2009
Pane Pepíku, důvodů, proč pěstuji bez chemie a používám permakulturní, biodynamické a podobné metody je mnoho. A rozumím, že pro většinu zahrádkářů je těžce pochopitelné, když hlavním kritériem uspokojení a radosti v zahradě není jen samotná... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 23.1.2009
Pěkný dobrý den, ráda bych se zeptala na zkušenosti s pěstováním broskví bez chemických postřiků. Z opatřeních, které jsem dosud našla, vyplynulo, že ke zmírnění výskytu je třeba: - zasadit tolerantní odrůdu - pod broskvoň zasadit křen a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika